Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Co na podrażnione gardło u dziecka, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co na podrażnione gardło u dziecka

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Kotsu 20 kwi 2016, 15:06
    Może jakieś naturalne sposoby? Płukanie gardła lub syrop z cebuli.
    Cytuj
  • zataraa2 4 maj 2016, 8:49
    Powodzenia z syropem z cebuli u małego dziecka, mój 4 latek za nic nie chciał tego pić, płukanie gardła to też jakiś koszmar szczególnie jak coś jest nie za smaczne, za to lubi pyramidonek i widze, że szybko mu łagodzi podrażnienie więc przy infekcjach, bólach gardła to zawsze go kupuje, sama zresztą też bior ejak gardło mnie boli.
    Cytuj
  • veganka 4 maj 2016, 13:55
    a z pyramidonkiem jest o tyle dobrze, że jest po prostu smaczny więc dziecko nawet się nie orientuje że przyjmuje leki.
    Cytuj
  • zataraa2 8 cze 2016, 9:50
    To fakt, chore dziecko to i tak marudzi przy wszelkich lekach i dlatego jak już mam jakiś lek sprawdzony i młody go lubi to go zawsze kupuję uśmiech nie widzę sensu eksperymentowania na dziecku
    Cytuj
  • veganka 9 cze 2016, 20:42
    nie ma co jak jakiś lek się sprawdzi to trzeba się go trzymać, u nas pyramidonek na dobre zagościł w apteczce.
    Cytuj
  • AngelikaSwie 3 sty 2017, 7:34     (ostatnio zmieniony przez autora 8 sty 2017, 11:46, w całości zmieniany 1 raz)
    Polecam poczytać sobie o tym jak skutecznie leczyć anginę.... Moja corka miała spore problemy z zapaleniami gardła właśnie z powodu anginy.

    Niestety ale z czasem potrzebna była również i operacja Po operacji jednak jej stan bardzo się poprawil. Córka już praktycznie nie ma takich problemów.

    http://leczenieanginy.pl/
    Cytuj
  • jarzebina 29 mar 2017, 13:55
    Moja córka miała ostatnio suchy drażniący kaszel, gardło zdarte, a ciągle ją męczyło. kumpela mi poleciła bobolen z porostu islandzkiego, bardzo szybko pomógł, więc na takie problemy jak najbardziej polecam.
    Cytuj
  • Olcia44 31 mar 2017, 15:38
    no i w necie też ma pozytywne opinie, ja to tym się sugeruję
    Cytuj
  • Jaspersen 18 kwi 2017, 10:06
    Coś w sprayu - Tantum Verde albo Hascospet np. U nas się sprawdza lepiej niż tabletki czy lizaki bo córka nie lubi ich smaku. Spróbuj też płukanek do gardła - szałwia albo lekko osolona woda, o ile dziecko będzie chciało współpracowaćuśmiech
    Cytuj
  • aniawel 17 maj 2017, 12:29
    Swojej córci najpierw daję herbatkę z miodem lub sokiem malinowym. A jak to nie pomaga to korzystam z pomocy naszego pediatry w szpitalu Medicover przymrużenie oka na rynku jest dużo tabletek do ssania o przyjemnym smaku lub preparatów w postaci lizaków- takie coś jest przyjemne w smaku dla malca uśmiech
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum