Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Co na walentynki?, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co na walentynki?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Meggi85 27 lut 2014, 18:14
    Dla mnie najpiękniejszym pomysłem było jak moi znajomi popłyneli promem do Szwecji na Walentynki. Opowiadali, że Unity Line zorganizowało im kolacje, na miejscy był przewodnik. Wszystko brzmiało tak romantycznie. Sama się zastanawiam, czy mimo, że już po walentynkach co by się nie wybrać promem w rejs. Szczególnie, że mają teraz 30% zniżki jak się zarezerwuje do końca marca.
    Cytuj
  • migo 27 lut 2014, 23:37
    Meggi a mają jakieś fotki z tego wypadu? Chętnie bym zobaczyła co i jak. Widziałam, że miało być rzeźbienie w lodzie. Ciekawa jestem efektu. Może dałabyś radę coś od nich wyciągnąć....
    Może na dzień kobiet coś wymyślą wielki uśmiech albo na weekend majowy..
    Cytuj
  • Meggi85 28 lut 2014, 20:14
    migo napisał:Meggi a mają jakieś fotki z tego wypadu? Chętnie bym zobaczyła co i jak. Widziałam, że miało być rzeźbienie w lodzie. Ciekawa jestem efektu. Może dałabyś radę coś od nich wyciągnąć....
    Może na dzień kobiet coś wymyślą wielki uśmiech albo na weekend majowy..
    Nie pomyślałam, żeby zapytać o zdjęcia. Może mają jakieś chociaż telefonem robione. Korci mnie strasznie popłynów właśnie z jakiejś okazji. Chociaż taki rabat 30% to też okazja uśmiech W każdym razie Unity Line organizuje coś z róznych okazji jak też Andrzejki, Majówka i inne. Z Walentynek na necie znalazłam fotkę fajną



    i taki bar zachęca

    Cytuj
  • Mira_K 2 mar 2014, 11:41
    I po walentynkach uśmiech
    Cytuj
  • moneymaker913 2 mar 2014, 16:36
    A moze kupno jakiegos dobrego perfumu ? Ja ostatnio kupilem http://www.lifestyle.pieniadz.pl/Carolina,Herrera,212,Glam,Men,energetyczny,zapach,inspirowany,Nowym,Jorkiem,1-15676-1.html i jestem bardzo zadowolony uśmiech
    Cytuj
  • jarzebina 5 mar 2014, 10:30
    Nie ma czegoś takiego jak perfum, są perfumy przymrużenie oka
    A co do promocji w UL to widziałam, ze znowu mają pakiety rodzinne, kabina gratis przymrużenie oka
    Cytuj
  • Meggi85 31 mar 2014, 22:01
    Mira_K napisał:I po walentynkach uśmiech
    Niby po walentynkach, ale to nie znaczy, że już nie można romantycznie. Unity Line ma fajne oferty nawet poza takimi wyjątkowymi okazajmi , więc można jechać na taki promowy rejs z ukochanym tak po prostu. To też barzo romantyczne, prawda?
    Cytuj
  • jarzebina 9 kwi 2014, 9:44
    no jasne, szczególnie jeśli weźmie się kabinę de luxe i szampana wielki uśmiech
    Cytuj
  • biokin 12 kwi 2014, 17:56
    Pewnie, walentynki powinny trwać cały rok uśmiech Uważam, że romantycznym prezentem jest ramka cyfrowa np. [url]http://www.conrad.pl/?websale8=conrad&pi=963562&refKey=79DCdNbMO[/url] Można wgrać wspólne zdjęcia od początku znajomości i prezent gotowy.
    Cytuj
  • allaq 23 kwi 2014, 10:36     (ostatnio zmieniony przez autora 23 kwi 2014, 18:24, w całości zmieniany 1 raz)
    A moja znajoma dostała od chłopaka kawę ,nigdy jeszcze nie była tak zachwycona prezentem ,sama zaczęłam szukać jej na necie gdyż była wyjątkowa w smaku , Kawa Johan & Nystrom teraz w końcu mogę sobie kupić coś naprawdę dobrego ,warto czasami pogadać z koleżankami o nie typowych prezentach można przez przypadek dowiedzieć się wiele ciekawych rzeczy .
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum