Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Co robić z niechcianymi włoskami?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co robić z niechcianymi włoskami?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • favcia 31 lip 2017, 21:33
    czarnaJagoda napisał:Uwierz mi blondynki też mogą mieć z tym problemy. Sama jestem blondynką i nogi wcześniej mogłam golić każdego dnia rano i wieczorem. Dopiero wosk i pasta cukrowa dawały efekty, bo lasery nie dla mnie właśnie z racji koloru włosa. Dopiero od kiedy przetestowałam epilfree wiem, że mogę cieszyć się efektem jak po depilacji laserowej bez lasera.
    No właśnie o tym napisałam, bo dla stosowania lasera jest sporo przeciwwskazań i to wcale nie jest taka super metoda, natomiast epilfree może stosować każdy a jedynym przeciwwskazaniem jest ciąża.
    Cytuj
  • Petrova 31 lip 2017, 22:02
    Dla mnie w epilfree jest mega to, że mogę normalnie opalać się i kąpać. Nie ogranicza mi to korzystania z wakacji i urlopu. uśmiech Zwłaszcza, że jest łądna pogoda. uśmiech
    Cytuj
  • czarnaJagoda 8 sie 2017, 16:22
    Nie, podziękuję za laser. Blondynka nie ma co się na niego wybierać, poza tym nawet jakbym mogła, bałabym się poparzeń i innych "atrakcji". No i przy tej pogodzie po epilfree nie muszę się ukrywać w domu, tylko mogę korzystać z pogody i słońca swobodnie. wielki uśmiech
    Cytuj
  • jarzebina 8 sie 2017, 21:34
    Jaki by to laser nie był na blond włosy nie podziała. Poza tym właśnie na lato to kiepski pomysł, kilka tygodni nie można na słońce wychodzić, więc po co mi gładkie nogi, skoro nie mogę ich pokazać przymrużenie oka Ja też pozostaję przy epilfree, zwłaszcza, że serię zabiegów mam dawno za sobą i teraz jedynie raz na jakiś czas robię zabieg przypominający.
    Cytuj
  • malamiii 22 sie 2017, 16:03
    Depilacja laserowa i masz po problemie. Kiedyś też się męczyłam i męczyłam z tym wydzieraniem włosków a ostatnio poszłam z koleżanką na depilację laserową do Kliniki Estetica i teraz już nie mam problemu z włoskami, Efekt świetny a tylko 2 zabiegi robiłam mam bardzo delikatne włoski ale to dobrze
    Cytuj
  • czarnaJagoda 31 sie 2017, 2:45
    Nie twierdzę, że laser nie zlikwiduje problemów, ale blondynkom nie pomoże, dlatego wspomniałam o epilclear. przymrużenie oka No i jednak o tej porze roku jest raczej wygodniejszym rozwiązaniem, bo nie trzeba unikać promieni słonecznych.
    Cytuj
  • Ecia 31 sie 2017, 22:48
    Od czasu napisania postu skusiłam się na to epilclear i efekt muszę przyznać jest bardzo zadowalający a przede wszystkim super że mogę w domu zrobić w dowolnym momencie
    Cytuj
  • MartynKa79 1 wrz 2017, 0:17
    A długo już stosujesz? Ile masz za sobą aplikacji i jak efekty? Widać już?
    Cytuj
  • czarnaJagoda 4 paź 2017, 9:17
    Podobno epilclear już od pierwszych użyć spowalnia odrost jak się wyrwie włoski z cebulkami. Siostra ma i jest zadowolona, mówi, że lepiej niż po wosku, ale może Ecia potwierdzi z użycia na własnej skórze. przymrużenie oka
    Cytuj
  • Ecia 16 paź 2017, 20:05
    MartynKa79 napisał:A długo już stosujesz? Ile masz za sobą aplikacji i jak efekty? Widać już?
    Teraz robiłam drugi raz.. ale faktycznie dużo wolniej włoski odrastały...
    Pewnie mogłam się jeszcze wstrzymać
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum