Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Co sądzicie o opalaniu natryskowym?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co sądzicie o opalaniu natryskowym?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 z 3  
  • Blueberry28 18 sty 2011, 21:55
    Chciałabym się ładnie opalić, w przyszły weekend idę na imprezę karnawałową. Nie chcę na solarium, bo mam po nim bardzo wysuszoną skorę i niestety nie wygląda to zbyt ładnie. Myślę o opalaniu natryskowym, ale boję sie, że bedę nienaturalnie wyglądać... czy ktoś z Was był na takim opalaniu? Polecacie to? Musze zdążyć w tych kilka dni...
    Cytuj
  • Lorelei 18 sty 2011, 23:24
    Moja koleżanka na to chodzi, opalenizna troche dziwna jak na mój gust... Równomierna, skóra błyszcząca itd, ale jakaś pomarańczowa taka...:/
    Cytuj
  • PannaDziewanna 19 sty 2011, 6:54
    Slyszałam, że taka opalenizna nieladnie schodzi. Robią się plamy, zacieki. Myślę, że solarium jednak lepsze. Może nie na co dzień, bo na pewno niszczy skórę, ale tak na wyjątkową okazję to raczej ci nie zaszkodziuśmiech
    Cytuj
  • Hunny8 19 sty 2011, 10:06
    Pamiętam jak moja kumpela zrobiła sobie taką opelniznę na bal gimnazjalny. Takim pistoletem ją opryskiwali, na poczatku ok to wyglądało, ale już podczas tańca, jak było gorąco i sie spociła to zaczęły jej się robić takie plamy... wszyscy mieli z niej polewkę, ona o tym nie wiedizała, ale wygladało to dość nieciekawieuśmiech
    Cytuj
  • 30m1n1k4 19 sty 2011, 11:23
    Kup sobie dobry samoopalacz. Nie wiem dokładnie ile kosztuje takie natryskowe, ale obiło mi się o uszy, że sporo, więc na pewno w te jcenie możesz kupić produkt z górnej półki. Użyjesz ze dwa. trzy razy i ładna opalenizna gwarantowanauśmiech
    Cytuj
  • Blueberry28 19 sty 2011, 13:31
    Nigdy nie używałam samoopalacza, bo się bałam, że nie będę umiała tego porządnie rozsmarować i zostaną mi brzydkie plamyskrzywienie Widziałam jak dziewczyny go niektóre nie potrafią nałożyc i wygląda to szczerze mówiąc żalośnieuśmiech Chcę się upiększyć, a nie oszpecić. Do tej pory korzystałam z solarium jak już, ale potem mam suchą cerę i podkład z pudrem mi się łuszcząsmutny
    Cytuj
  • 30m1n1k4 19 sty 2011, 15:39
    Dobry samoopalacz nie zostawi smug i plam, nie masz się co obawiać. Jeśli masz bardzo suchą skórę to posmaruj się wcześniej jakimś lekkim balsamem i już.
    Cytuj
  • Solniczka84 19 sty 2011, 18:02
    A czy to prawda, że po takim natryskowym opalaniu efekt jest natychmiastowy? Tak słyszałam i że utrzymuje się dwa tygodnie. Też chciałam się wybrać, bo mam w przyszłym tygodniu firmowy bal i obowiązują stroje hawajskieuśmiech Więc bez opalenizny ani ruszuśmiech Tym bardziej, że ja raczej taka blada jestem. Więc chętnie poznam więcej opiniiuśmiech
    Cytuj
  • warkoczyk 19 sty 2011, 22:01
    Ja sobie robiłam airbrush na swoją studniówkę i z tego co pamiętam to byłam raczej zadowolona... Kolor oplaenizny pomogli mi dobrać do karnacji, od raz wyszłam "na gotowo" i nie widziałam specjalnych zacieków... ale na pewno nie trzymało się to dwa tygodnie! może tydzień to tak...
    Cytuj
  • AntyMaterialistka 19 sty 2011, 23:59
    Ja słyszalam duzo negatywnych opinii.
    Cytuj
1 2 3 z 3  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum