Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Co sądzicie o opalaniu natryskowym?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co sądzicie o opalaniu natryskowym?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • casia1980 20 sty 2011, 1:47
    Raz na wesele znajomych koleżanka sobie robiła takie opalanie i to mi wystarczy żeby nigdy tego nie spróbować! Wyglądała koszmarnie, jak nierówno wysmarowana samoopalaczem w żółtym kolorze. W dodatku brudziło toto ubranie, a miała jasną sukienkę, więc jeszcze ta sukienka cala w plamy... fuj. Aż mi jej było szkoda, bo miała zepsuty wieczór.
    Cytuj
  • 30m1n1k4 20 sty 2011, 8:09
    Dobrze, że to nie było jej weseleprzymrużenie oka
    Cytuj
  • franusia 20 sty 2011, 11:40
    Jak Ci zlaeży na szybkim opaleniu i żeby nie przsuszyć skóry to skorzystaj z przyspieszacza (takie saszetki chyba w każdym solarium sprzedają) i po solarium dobry balsam. Nie będziesz miała suchej skóry, a w dodatku dzięk itemu opalenizna dłuzej się trzymauśmiech
    Cytuj
  • Eli2010 20 sty 2011, 12:29
    A ja przed swoim ślubem miałam zrobione opalanie natryskowe, kosmetyczka dobrała mi preparat i bylam bardzo zadowolona. Nie wiem, być może są różnej jakości te preparaty, nic mi nie schodziło i nie miałam plam, opalenizna wyglądala naturalnie, a kolor trzymał się do 10 dni. Ja akurat poleciłabym ten sposób zamiast smażenia się w solarium. (po którym wychodzą mi zmarszczki)
    Cytuj
  • latynowska8 20 sty 2011, 16:21
    Ja też z tego korzystałam i nie zauważyłam żadnych zacieków. Zrobiłam sobie dwa zabiegi, po pierwszym byla ładna, sniada karnacja, po drugim wyglądalam jakbym wróciła z wczasów w Egipcieuśmiech Ale nie byłam żółta. A, i przed opalaniem zrobili mi peeling całego ciała. Mogłam sobie wybrać jasniejszy albo ciemniejszy bronzer. Ale opalenizna zeszła dość szybko - przed upływem tygodnia.
    Cytuj
  • casia1980 20 sty 2011, 19:38
    Może trzeba po prostu trafić do dobrego salonu kosmetycznego. Ja chyba już jednak nie zaryzykuje po wpadce tej koleżankiprzymrużenie oka
    Cytuj
  • r11 20 sty 2011, 22:25
    Ja też byłam zadowolona, a co do plamienia ubrań to ma prawo sie zdarzyć, ale tylko w drodze z salon do domu! W momencie zmycia preparatu po 8 godzinach już nic nie plami, więc jesli komuś preparat spływa w trakcie imprezy to może po prostu od razu po opalaniu bez prysznica idzie na imprezę, bo naskorek raczej nie plami...
    Cytuj
  • Blueberry28 20 sty 2011, 23:37
    Na pewno bym nie poszła bez prysznica na imprezę, ale nie wiedziałam,że ten preparat TRZEBA zmyć... a nie schodzi to od razu podczas mycia? Bo ja mam wrażenie, że to takie troche malowanie ciała a nie opalanie... bałabym się, że mi cała opalenizna się zmyjeuśmiech
    Cytuj
  • r11 21 sty 2011, 6:04
    Jasne, że trzeba zmyć preparat! Jeśli komus tego nie powiedzieli przy opalaniu to nie radziąłbym tam więcej iść... Cialo zostaje dokładnie opryskane że tak powiem i część preparatu nie zostaje wchłonięta, po 8 godz trzeba to zmyć. Mi powiedzieli, żebym się nie przestraszyła jak będzie ze mnie ściekać brązowa woda, że się opalenizna zmyjeprzymrużenie oka A tak naprawdę to po tym dopiero osiąga się właściwy kolorek.
    Cytuj
  • kika75 23 sty 2011, 22:49
    opalanie natryskowe to dobry sposób na szybka opaleniznę jak ktoś chce mieć ja od razu warunek tylko jeden że musi to zrobic profesjonalna kosmetyczka ,ja taki zabieg robiłam na sylwestra w salonie futuro w wawie i wyszło super....
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum