Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Depilacja stref intymnych - co sądzicie?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Depilacja stref intymnych - co sądzicie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 4 z 4  
  • Szachrajka 18 sty 2011, 0:24
    Trawię temat od dłuższego czasuprzymrużenie oka Chodzi o to, że kusi mnie taka brazylijska depilacja, ale nie mam odwagi żeby wybrac sie na taki zabieg w salonie... Kurcze, jakoś nie moge sobie tego wyobrazić, to musi być strasznei krępujące! Zastanawiam się jak to w ogóle wyglada, może ktoraś z Was była? I ciekawa jestem jak to mozna wytrzymać, musi boleć mocno... :/
    Cytuj
  • Lilijka 18 sty 2011, 7:40
    Też o tym myślałam, fajnie by było mieć taka gładką skórę w okolicach bikini i nie martwić się latem jak jadę na wakacje żeby co drugi dzień robić poprawkiuśmiech Ale chyba nie dałabym rady tak komuś powierzyć tej misjiprzymrużenie oka Spaliłabym sie ze wstydu!!!
    Cytuj
  • Blueberry28 18 sty 2011, 11:03
    Mam to samo... A może są jakieś domowe sposoby na taką depilację? Ja używam maszynki, ale efekt jest tylko przez max dwa dnismutny A potem jest jeszcze gorzej jak zaczynają odrastać. Można zwariować. Z kolei wosku sobie sama raczej nie zrobię... kremy do depilacji to chyba niwskazane raczej w takich miejscach prawda?
    Cytuj
  • Szachrajka 18 sty 2011, 11:33
    No ja użtwam kremu, ale tylko tak po bokach, żeby spod majtek nie było widać. Ale chciałabym tak totalnie wszystkich włosków się pozbyć. To kremy na pewno odpadają, a maszynką bym się bała skaleczyć.
    Cytuj
  • Lilijka 18 sty 2011, 12:04
    Z kolei taka depilacja woskiem w takich miejscach to musi koszmarnie boleć! Z tego co czytałam to włoski zaczynają odrastać po 3 tygodniach.
    Cytuj
  • Solniczka84 18 sty 2011, 14:46
    Kremem nie radzę, to są silne środki i można sobie krzywdę zrobić. Jak to ma by ć taka całościowa depilacja to tylko u kosmetyczki i woskiem. Nie ma o co robić szumu, w końcu to tylko kawałek ciała, a profesjonalistka podejdzie do tego tak jak lekarz.
    Cytuj
  • casia1980 18 sty 2011, 16:50
    Też o tym myślałam, zawsze jak zbliża się lato to marzę żeby sobie coś takiego zafundować, bo stringi, strój kąpielowy... Ale nie mogę przemóc wstydu i strachu przed bólem. Skoro na nogach wosk boli to w takim miejscu nawet nie chcę sobie wyobrażać...
    Cytuj
  • nafnafff 18 sty 2011, 19:42
    Jak jest dobra kosmetyczka to tak Cię zagada, że nawet nie zauwazysz kiedy będzie pouśmiech A wstyd warto przemóc, bo efekty są tego warteuśmiech
    Cytuj
  • Stinaa 18 sty 2011, 22:12
    Też miałabym problem żeby iść z ty mdo kosmetyczki... ale jak trzeba uzywam maszynki i bezproblemowo pozbywam się wszystkich włosków. Używając zresztą do tego celu pianki do golenia mojego facetauśmiech
    Cytuj
  • Lilijka 19 sty 2011, 0:00
    No może usunąc je łatwo, ale szybko zaczynają odrastać i wtedy mam takie podrażnienia, że masakra. W dodatku często mi się zdarza, że niektóre włosy wrastaja i robi się stan zapalny, taka krostka i wtedy to już w ogóle mam problem z chodzeniemprzymrużenie oka Ponoć po wosku odrastają słabsze i cieńsze.
    Cytuj
1 2 3 4 z 4  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum