FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Moda męska

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 4 5 6 7 z 8  
  • Baak 2 cze 2011, 23:51
    Panowie, co lubicie ubierać? Macie swoje ulubione zestawy, preferowany własny styl, czy może ubieracie się zgodnie z regułą 'co leży na górze fotela'? Jakie marki preferujecie?

    Panie, jakie stroje lubicie u mężczyzn? W czym, wg Was, wyglądamy najlepiej?
    Cytuj
  • salma2 3 cze 2011, 12:54
    no własnie też jestem ciekawa jak nas postrzegają panowie Czy wy też buszujecie po necie w celu zakupu jakiś ciuchów ja zaglądam na portal aukcyjny DamBoMam serdecznie polecam a także śliczną tunikę.
    Cytuj
  • Lani 6 cze 2011, 2:35     (ostatnio zmieniony przez autora 6 cze 2011, 2:36, w całości zmieniany 1 raz)
    @up
    Ładna reklama przebiegły. W ogóle nie rzuca się w oczy!

    Według mnie mężczyzna najlepiej prezentuje się w dobrze dobranym garniturze. Niedawno mój chłopak postanowił kupić sobie jeden, chyba w poznańskiej cybinie. Trochę bałam się puszczać go samego na zakupy, jednak personel zdał się na medal i w nowym garniturze wygląda wręcz cudownie.
    Cytuj
  • hekate 8 cze 2011, 22:04
    Ja lubię streetowy styl u chłopaków. Niezbyt wymuszony, może wyglądający trochę luźno.
    Cytuj
  • fervore 21 cze 2011, 10:35
    Ja lubię się ubierać różnie, ale przeważnie luźno. Szczególnie lubię chodzić w takich koszulkach i jeansach. Może to nie jest jakoś zbytnio oryginalne, ale ja tak lubię.
    Cytuj
  • ButyJana 28 cze 2011, 22:38
    Mój ulubiony styl to marynarka, porządna koszula, dżinsy i eleganckie buty. W ten sposób wyglądasz elegancko, ale też nie za poważnie. Wszystko w sumie zależy od preferencji. Ubieraj się w to co ci się podoba i jest wygodnie przymrużenie oka
    Cytuj
  • konewka7 12 wrz 2011, 19:23
    ja wiem czego NIE lubię u Panów - i to są jakże popularne skarpetki do sandałów język
    Cytuj
  • Gmarcin 11 paź 2011, 13:41
    Polaków jednak ciągnie do tych skarpetek i sandałów! przymrużenie oka
    Cytuj
  • peana 4 lis 2011, 15:42
    Ja u mężczyzn wolę luźniejszy styl.
    Cytuj
  • Gmarcin 7 lis 2011, 11:44
    A jakie perfumy męskie z tych polecacie sprawdzić, szukam czegoś mocniejszego i zadziornego. Może Lamborgini?
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 7 z 8  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum