Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Czy ktoś stosował dietę Cambridge?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy ktoś stosował dietę Cambridge?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • 30m1n1k4 27 lis 2010, 22:23
    Jak ja stosowałam cambridge, ale to było kilka lat temu to były koktajle w kilku smakach (wanilia, kakao, truskawka) i zupy (pomidorowa i grzybowa) Ale ponoć są dostępne teraz inne produkty, ogólnie większy repertuar.
    Cytuj
  • peana 25 sty 2011, 11:45
    Moim zdaniem stosowanie tego typu diet nie jest zbyt dobrym pomysłem. Jeżeli już się odchudzać, to moim zdaniem najlepiej ze specjalistą. Np. w Klinice Diety Medlinea dietetyk powie co mamy jeść, trener co i kiedy ćwiczyć, a jeżeli zajdzie potrzeba to można tam również skorzystać z usług psychologa. Na pewno jest o wiele zdrowszy sposób na zrzucenie kilogramów niż korzystanie z tych wszystkich cudownych diet.
    Cytuj
  • 30m1n1k4 25 sty 2011, 12:25
    Jasne, masz rację. Tylko że to wymaga czasu, a my zazwyczaj sobie folgujemy, a potem przed urlopem albo klasowym spotkaniem chcemy zrobić się na bóstwoprzymrużenie oka Sama kiedyś się skusiłam na cambridge, w dwa tygodnie schudłam 5 kilo. Potem zaczęły mi wypadać włosy, chociaż nie wiem czy to od tego, ale się przzeraziłaam i powiedziałam sobie, że nigdy więcej.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum