Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Czy stosował ktoś therm line?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy stosował ktoś therm line?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • 30m1n1k4 29 kwi 2011, 14:17
    No własnie, po co się faszerować chemicznymi świństwami, skoro bez silnej woli zbędne kilogramy i tak do Was wrócą? Często i z nawiązką... nie ma się co oszukiwać, bez zmiany stylu życia (zdrowsza dieta, więcej ruchu) nie da się skutecznie i trwale schudnąć.
    Cytuj
  • MemoNemo 29 kwi 2011, 15:03
    Niezłego powera daje ten środek, miałem okazję kiedyś spróbowaćuśmiech
    Cytuj
  • caipirinha 29 kwi 2011, 18:34
    Moja siostra twierdzi, że to straszne świństwo. Owszem schudła dość sporo, było widać po niej, że straciła 8kg, ale rozregulowało jej to przemianę materii i teraz ciągle ma problemy z jelitami.
    Cytuj
  • 30m1n1k4 29 kwi 2011, 18:55
    Lepiej unikać takich wspomagaczy, nie wiadomo co to jest tak do końca... a i tak jak ktoś ma prblemy z utrzymaniem wagi to musi cały czas się pilnować, nie ma co liczyć że tabletki w dwa tygodnie czy miesiące załatwia sprawę.
    Cytuj
  • panchita 29 kwi 2011, 22:48
    Nikt na to nie liczy, ale jak ktoś sie musi odchudzać to potrzebuje jakichś środków żeby przyspieszyć efekt i wzmocnić motywacjęprzymrużenie oka
    Cytuj
  • warkoczyk 30 kwi 2011, 1:34
    Jak masz do zrzucenia 20 kilo to chwycisz sie nawet brzytwyprzymrużenie oka
    Cytuj
  • casia1980 30 kwi 2011, 8:30
    Nie trujcie się tym, szkoda zdrowia...
    Cytuj
  • aga007 30 kwi 2011, 12:02
    A ja po świętach stwierdzam, że czas się wziąć za siebie, bo już źle sie sama ze sobą czuję! Rozważam jakieś suplementy, na pewno też zapiszę się na basen. Z tego co piszecie to chyba warto spróbować?
    Cytuj
  • 30m1n1k4 30 kwi 2011, 13:39
    Wiesz co, jak chcesz zrzucić kilka kilo to naprawdę lepiej poćwiczyć, trochę się ograniczyć z jedzeniem i na pewno uda Ci się bez żadnych wspomagaczy. Po co eksperymentować z własnym zdrowiem.
    Cytuj
  • emilin 4 maj 2011, 16:16
    Zgadzam się ja też jestem przeciwna wszelkim takim suplementom. Czasem potrafią narobić więcej szkód niż pomóc. według mnie lepiej jest wybrać do dietetyka, który indywidualnie dobierze cały program. Coś takiego też wydaję mi się sensownym rozwiązaniem lepiej się poruszać i zmienić nawyki niż niszczyć organizm tabletkami.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Objawy cukrzycy