Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Depilacja pasta cukrową, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Depilacja pasta cukrową

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • emilin 17 maj 2011, 12:45
    ja kiedyś próbowałam w domu razem ze znajomą pasty cukrowej i wiem, że nie nadaje się do tego by samemu wykonywać takie rzeczy. przymrużenie oka Pasta cukrowa jak i wosk wg mnie podobnie działają i w obu przypadkach wkurza mnie to, że trzeba poświecić min 3 tyg by włoski urosły skrzywienie coraz częściej myślę o depilacji laserowej. czy któraś z was próbowała? dobrze jest zainwestować w taki zabieg?
    Cytuj
  • pluszcz 18 maj 2011, 11:33
    jak dla mnie to najlepszą metodą depilacji jest ta laserowa. Co prawda jeszcze się jej nie poddałam,a le to tylko kwestia czasu. Moja koleżanka była w studio laser w Warszawie i efekt mnie naprawdę zachęcił- zero włosków ( no i spokój z depilacją) oraz gładka skóra
    Cytuj
  • Glinka 5 lis 2013, 14:43
    Nie wolicie depilacji woskiem? Kiedyś wypróbowałam depilacji pastą cukrową w jednym z opolskich salonów. Efekty miały być trwałe, a niestety nie były. Wyrzuciłam tylko pieniądze w błoto. Dlatego od tamtego czasu przerzuciłam się na wosk do depilacji z hb. Depilację robię sama w domu i efekty są naprawdę fajne przymrużenie oka
    Cytuj
  • Mira_K 14 lis 2013, 17:37
    Ja bym właśnie chciała laserową. Nie ma po tym podrażnień?
    Cytuj
  • aserehe 15 mar 2015, 19:03
    Moim zdaniem to jest słaba metoda, zdecydowanie bardziej wolę zwykłą golarkę albo depilacje laserową, przynajmniej mam pewność, że działa przymrużenie oka
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum