Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Domowe sposoby na zgagę, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Domowe sposoby na zgagę

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Stinaa 26 kwi 2011, 20:56
    Ja piłam Pieniawęuśmiech
    Cytuj
  • 8I5I 26 kwi 2011, 23:51
    Jest taka woda? Pierwsze słyszęuśmiech Ale na pewno Staropolanka też jest wysokomineralizowana. Na pewno wypróbuję.
    Cytuj
  • Paniusia 27 kwi 2011, 1:04
    Moje sposoby na zgagę to napar ze świeżego imbiru oraz herbata rooibos. Stosuję od lat i działają niezawodnie. Niestety działają tylko doraźnie, ale żadne tego typu środki nie zapobiegną nawrotom zgagi. Tylko że jak człowieka dopadnie to na gwałt szuka czegos, co przyniesie mu ulge jak najszybciej! znawcy tematu wiedzą o czym mówięprzymrużenie oka
    Cytuj
  • KoKoszka 27 kwi 2011, 6:01
    A mozna wiedzieć jak przyrządzić ten napar z imbiru? I jak często to pić, bo ja bardzo lubie imbir i chętnie bym wypróbowała ten sposóbuśmiech Słyszałam, że imbir jest dobry na przeziębienie, ale że na zgagę też to nie wiedziałam.
    Cytuj
  • Paniusia 27 kwi 2011, 9:04
    Napar robi się ze startego na tarce świeżego kłącza (można kuoić w sklepach i dość długo przechpwywać w domu w lodówce). Zetrzeć tak około łyżeczki do szklanki i zalać bardzo goracą wodą. Potem popijać po posiłkach, ja zwykle piję ok. pół szklanki, bo po obiedzie więcej się nie mieści... a imbir wchłania kwasy, a dodatkowo łagodzi podrażnienia w żołądku i przełyku.
    Cytuj
  • Manolito 27 kwi 2011, 12:29
    Ja kiedyś miałem problem z wrzodami i straszną zgage przez to. Ciocia przyniosła mi kiedyś sok z aloesu, który właściwie usunął problem zgagi raz na zawsze. Nie wiem czy tak regeruje ten żołądek czy co, ale najwazniejsze, że poskutkowało.
    Cytuj
  • 8I5I 27 kwi 2011, 14:54
    Sok z aloesu? Ale gdzie to można kupić?
    Cytuj
  • KoKoszka 27 kwi 2011, 16:12
    Ja widziałam niedawno w Superpharmie taki dziwny zielony napój, chyba japoński. Tzn może napój był biały, ale butelka zielona i napisane po polsku niewiele, ale że własnie jest to napój aloesowy. I pływały tam kawałeczki malutkie miąższu. Smaku nie znam, bo nie próbowałam.
    Cytuj
  • Paniusia 27 kwi 2011, 16:39
    W sklepach ze zdrową żywnością można coś takiego dostać. Albo w zielarskich.
    Cytuj
  • Stinaa 27 kwi 2011, 19:29
    KoKoszka napisał:Ja widziałam niedawno w Superpharmie taki dziwny zielony napój, chyba japoński. Tzn może napój był biały, ale butelka zielona i napisane po polsku niewiele, ale że własnie jest to napój aloesowy. I pływały tam kawałeczki malutkie miąższu. Smaku nie znam, bo nie próbowałam.
    Piłam raz ten napój, z ciekawości, jest pzepyszny. Nie wiedziałam, że to pomaga na zgagę... aloes to mi zawsze babcia na skaleczenia przykładala taki świeżyuśmiech
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum