Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Infekcje intymne

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGIDodaj zlecenie

Infekcje intymne

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 z 2  
 • Ogryzka 9 lis 2018, 20:02
  Moja siostra walczy z nawracającymi infekcjami intymnymi i nie może sobie z nimi poradzić. Średnio co drugi miesiać trafia do ginekologa. Znacie jakieś sposoby na ustabilizowanie flory bateryjnej i jakoś unormowanie ph? Ktoś miał taki problem?
  Cytuj
 • ala_alicja 16 lis 2018, 14:05
  A to lekarz nic nie poradził? Dziwne powinnien powiedzieć co robić w takich sytuacjach. Ja raz miałam infekcję intymną i nie powracają zaczęłam bardziej dbać o higienę intymną do tego stopnia że w łazience zamontowałam biobidet, żeby móc się podmywać po każdym załatwieniu się. Do tego wygodna przewiewna bielizna, częsta zmiana ręczników itd.
  Cytuj
 • EkspertMarkiKadefarm 17 lis 2018, 22:46
  Dzień dobry,
  dolegliwości intymne są dzisiaj bardzo powszechną przypadłością, jednak nie należy ich bagatelizować.
  Każdą infekcję zalecam oczywiście skonsultować z lekarzem ginekologiem. Do tego czasu warto zapoznać się ze specjalistycznymi, medycznymi wyrobami ginekologicznymi marki Kadefarm. W celu profilaktyki nawracających infekcji intymnych zalecam kapsułki Medivag®, które między innymi redukują swędzenie, podrażnienie i pieczenie w obrębie pochwy, przywracają i utrzymują prawidłową florę bakteryjną pochwy oraz utrzymują właściwy poziom pH. Dla uzyskania pełnego efektu terapeutycznego rekomenduje się jednoczesne stosowanie produktów Medivag® gel (rano) i Medivag® kapsułki (wieczorem). Polecam również zajrzeć na stronę kadefarm-zdrowie.pl, gdzie mogą się Państwo zapoznać z całą gamą produktów Kadefarm.

  Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji
  Ekspert marki Kadefarm
  Cytuj
 • Ogryzka 24 lis 2018, 14:46
  ala_alicja napisał:Do tego wygodna przewiewna bielizna, częsta zmiana ręczników itd.
  Niestety te wszystkie zalecenia ona spełnia. Lekarz robił wymazy i niby nic się nie dzieje, a jednak wraca. Podejrzewa, że to może być problem właśnie z błoną śluzową i podrażnieniem jej.

  EkspertMarkiKadefarm napisał:W celu profilaktyki nawracających infekcji intymnych zalecam kapsułki Medivag®, które między innymi redukują swędzenie, podrażnienie i pieczenie w obrębie pochwy, przywracają i utrzymują prawidłową florę bakteryjną pochwy oraz utrzymują właściwy poziom pH. Dla uzyskania pełnego efektu terapeutycznego rekomenduje się jednoczesne stosowanie produktów Medivag® gel (rano) i Medivag® kapsułki (wieczorem).
  A czy ten Medivag jest bez recepty?
  Cytuj
 • EkspertMarkiKadefarm 29 lis 2018, 1:01
  Dzień dobry,
  oczywiście, nie tylko Medivag® gel i Medivag® kapsułki, ale również wszystkie pozostałe specjalistyczne, medyczne wyroby marki Kadefarm, znajdziecie Panie w aptekach, bez recepty.
  Gdyby pojawiły się dodatkowe pytania, jestem do dyspozycji
  Ekspert marki Kadefarm
  Cytuj
 • julitta 29 lis 2018, 16:53
  A może jakiś jest inny powód pojawiania się infekcji? w jaki sposób siostra zabezpiecza się przed ciążą? druga sprawa przeleczenia po każdej infekcji wymaga także partner. Niektóre prezerwatywy mogą powodować podrażnienia, przy jednych tabletkach sama również zmagałam się z suchością pochwy. Prawdopodobnie była to dla mnie zła dawka hormonów. Po zmianie na belarę wszystko się unormowało. Nie mam teraz problemów z infekcjami.
  Cytuj
 • MartynKa79 14 gru 2018, 12:32
  Moja siostra ma ten sam problem, ale właśnie odkąd jest na pigułkach i też używa medivag właśnie. Odkąd go stosuje zapobiegawczo, praktycznie jej się takie infekcje nie chwytaja.
  Cytuj
 • Ogryzka 16 gru 2018, 16:01
  MartynKa79 napisał:Moja siostra ma ten sam problem, ale właśnie odkąd jest na pigułkach i też używa medivag właśnie. Odkąd go stosuje zapobiegawczo, praktycznie jej się takie infekcje nie chwytaja.
  Możesz mi powiedzieć czy ma Medivag żel czy kapsułki?
  Cytuj
 • MartynKa79 31 gru 2018, 16:00
  No ona akurat w kapsułkach, mówi też że są dla niej wygodniejsze. uśmiech
  Cytuj
 • izapixi 9 sty 2019, 13:52
  Dziewczyny co najlepiej się sprawdzi na często powracające upławy? Znacie jakieś skuteczne preparaty?
  Cytuj
1 2 z 2  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Następna: ginekolog