Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jak bezpiecznie i skutecznie powiększyć usta?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak bezpiecznie i skutecznie powiększyć usta?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Cloudy 3 lis 2010, 14:47
    Ja też się zastanawiałam nad Restylanem, ponoć jest najlepiej tolarowany przez organizm, a ja się boję jakiejś duzej ingerencji, nie chcę się zmienić nie do poznania. Zależy mi na uwypukleniu ust, bo są jakby płaskie, przez co wydają sie mniejsze. Ale chcę po zabiegu nadal czuć, że to moje ustauśmiech
    Taki efekt by mnie zadowolił:
    Cytuj
  • PannaDziewanna 3 lis 2010, 15:23
    Faktycznie, nie są trzy razy większe, a różnica ogromnauśmiech Bardzo korzystna zmiana.
    Cytuj
  • latynowska8 3 lis 2010, 17:18
    Jeśli chodzi o restylan to warto wziąć pod uwagę, że to jest zabieg tymczasowy, wystarcza na maksymalnie półtora roku. Aczkolwiek mój lekarz radził mi przed zabiegiem żeby najpierw wypróbować jakąś metodę nie na stałe, upewnić się że nam coś takiego pasuje i dopiero wtedy wykonac zabieg trwałą metodą. Ja byłam zdeterminowana i od razu zdecydowałam sie na aquamiduśmiech Ale efekty mnie nie rozczarowały.
    Cytuj
  • Blueberry28 3 lis 2010, 19:07
    Restylan to preparat na bazie kwasu hialuronowego wiec raczej nic po nim nie groziprzymrużenie oka Ale chyba wszędzie robi się próbe uczuleniowa przed takim zabiegiem upiększającym... Ja słyszałam o nowszym, podobnym preparacie Teosyall Kiss, ale nie wime czy w Polsce go robią. Moja bratowa zrobiła sobie to w Anglii i bardzo ładnie wyglada. Jak dla niej to był strzał w dziesiątkę, bo usteczka miała bardzo cienkie, a teraz są pełne i w dodatku jakby bardziej nawilzone.
    Cytuj
  • Szachrajka 3 lis 2010, 19:44
    Eh, ja też bym sobie powiększyła swoje lipsy, ale boję się, że będę wyglądac jak kaczuszka... chybabym się pod ziemię zapadłauśmiech
    Cytuj
  • PannaDziewanna 3 lis 2010, 21:08
    Nom, sporo jest gwiazd, które nie wyprą sie tego, że powiększyły sobie usta, bo to sie rzuca w oczy. I kaczy dzióbek to też częsty widok, nawet u naszych rodzimych gwiazdeczekuśmiech
    Cytuj
  • latynowska8 3 lis 2010, 22:00
    Po samym zabiegu zawsze robi się trochę kaczy, ale to tylko opuchlizna, która stopniowo schodzi. Ale efekt jaki zostanie na dlugo to w duzej mierze zależy od lekarza, czy umiejętnie wstrzyknie preparat.
    Cytuj
  • casia1980 3 lis 2010, 22:21
    Też bym sobie chętnie powiększyła usta. Zawsze marzyły mi się pełne wargi. Ale gdybym to zrobiła to chyba w tajemnicy przed moim facetemuśmiech
    Cytuj
  • Cloudy 3 lis 2010, 23:08
    Słuchajcie to jak tak porównuje to dochodze do wniosku, że chyba nie warto wydawać kasy na tymczasowe zabiegi, lepiej zapłacić wicej, ale mieć trwały efekt prawda? Tylko jak to w końcu jest z tym aQuamidem, wystarcza na zawsze?
    Cytuj
  • Szachrajka 4 lis 2010, 0:44
    Nie no to by bylo zbyt piekneprzymrużenie oka Ale na kilka lat, to i tak dużo w porównaniu do kilku miesięcy. Szkoda zachodu i szkoda kasy. Z wyjątkiem pierwszego razu, bo warto się upewnić, że będzemy się z takimi większymi usteczkami dobrze czućuśmiech
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum