Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jak radzić sobie z depresją

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak radzić sobie z depresją

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 4 5 6 z 6  
  • 13 cze 2013, 12:56
    Czy macie jakiś sposób jak radzić sobie z depresją?
    Moja żona chyba w taką popadła. Proszę o pomoc bo ta depresja się chyba bardzo szybko pogłębia...
    Cytuj
  • 13 cze 2013, 13:01
    Chyba wiem o czym mówisz - ja sam miałem taki okres w życiu. Ledwo z tego wyszedłem a już chcieli mnie zamknąć na oddziale i leczyć farmakologicznie.
    Pomogły mi [url=http://]afirmacje życia[/url].
    To było coś niesamowitego a polecił mi to jeden z psychologów. Do teraz korzystam z tego systemu a moje życie odmieniło się na lepsze.
    Czuje się nareszcie szczęśliwy - a moja rodzina to docenia uśmiech
    Cytuj
  • pistacja 17 cze 2013, 11:25
    Z depresją najlepiej udać się do psychiatry. Nie widzę bardziej skutecznego rozwiązania.
    Cytuj
  • zott 17 cze 2013, 12:53
    Depresja jest bardzo ciężką chorobą do wyleczenia. Ja proponuje Ci wizytę u psychologa. Z
    Cytuj
  • RittaRosa 27 cze 2013, 10:39
    W depresji może pomóc ci dobry psycholog. Wrocław ma wielu specjalistów, których terapie skutecznie pomagają w leczeniu stanów depresyjnych. Sama miałam podobne doświadczenia i dzięki psychoterapii doszłam do siebie uśmiech Pozdrawiam.
    Cytuj
  • fawor 12 lip 2013, 0:22
    Przykro mi to mówić ale sam sobie nie poradzisz. Jeśli już o tym piszesz to znaczy, że depresja przytłoczyła i żonę i ciebie.
    Osobę w depresji trudno namówić na wizytę u lekarza, dlatego może rozwiązaniem będzie poproszenie specjalisty do siebie do domu, aby sam ocenił stan twojej żony. Możesz sprawdzić opinie o lekarzach (podaję) w twoim mieście i ewentualnie wybrać gabinet psychologiczny, jaki by ci odpowiadał.
    Życzę powodzenia.
    Cytuj
  • fleszyn 16 lip 2013, 10:37
    Ja również uważam, że warto poradzić się specjalistów - to naprawdę pomaga. Nie należy się tego wstydzić ponieważ wiele osób tak robi.
    Moja żona swego czasu miała małą depresję. Była tutaj i pomogło !
    Cytuj
  • Julitkaa 16 lip 2013, 11:00
    Jeśli nie pomoże zmiana tryby życia (więcej ruchu, przebywania na powietrzu, zdrowsze nie przetworzone jedzenie, gorzka czekolada -źródło magnezu). Trzeba będzie sięgnąć po pomoc farmakologiczną, proponuje zbadac tarczyce, bo to ona moze być źródłem problemu. Jeśli to nie to, warto przejść sie do apteki po jakies suplementy bez receoty, niektóre mogą pomóc w kryzysie. Najważniejsze to wspierac żone i być przy niej, mam nadzieje że obędzie sie bez prozacu i trzymam kciuki.
    Cytuj
  • Kitbrado 20 lip 2013, 23:57
    Czy KTOŚ korzystał ze zdalnej pomocy psychologa.Prosze o podanie adresów .
    Cytuj
  • Magda6789 8 sie 2013, 12:56
    Ja radzę sobie pijąc Koktajle dodające energii, naprawdę poprawiają humor oraz dają chęci do życiauśmiech
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 z 6  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Przemęczone oczy
Następna: Zabieg SlimLipo