Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jak radzić sobie z depresją, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak radzić sobie z depresją

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • radaras 23 paź 2013, 14:56
    Mojej zonie pomaga w takich sytuacjach wizyta u kosmetyczki bądź fryzjera . A już najlepiej jedno i drugie razem uśmiech
    Cytuj
  • emgielka 24 paź 2013, 12:33
    Moim sposobem na depresje jest czytanie książek i długie spacery. A wasze sposoby jakie są ????
    Cytuj
  • Racibor 25 paź 2013, 9:57
    Tylko psychiatra i leki, spacery i inne pierdoły to nie lek na depresję, która jest normalną chorobą
    Cytuj
  • zott 8 lis 2013, 14:10     (ostatnio zmieniony przez autora 12 lis 2013, 14:35, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja uważam zupełnie inaczej. Dlaczego nie leczyć jej u psychiatry, jeśli depresja jest jedną z najcięższych chorób psychicznych przejawiająca się głównie obniżeniem nastroju i osłabieniem ogólnego napędu?? Dobry psychiatra zawsze coś pomoże i przepisane przez niego lekarstwa również.

    ______________________________________
    Więcej: http://medox.org.pl/
    Cytuj
  • kachamika 12 lis 2013, 13:03
    Ja słyszałam o jednym człowieku, który wyleczył sie z depresji jedząc codziennie łyżkę cynamonu. Wiem, że ma wiele prozdrowotnych właściwości, ale żeby też takie? Czy nie wie ktoś, czy za duże ilości cynamonu w diecie mogą szkodzić? Bo ja też chętnie podreperowałabym nastrój...
    Cytuj
  • sloneczko9 13 lis 2013, 19:07
    Depresji nie należy ignorować. Moim zdaniem lepiej nie próbować leczyć sie samemu ponieważ to nic nie da. Wbrew pozorom to poważna choroba która można rzutować nie tylko na nasze życie ale życie całej rodziny.
    Jeśli bylibyście zainteresowani to tutaj jest wszystko wyjaśnione: http://www.sensity.pl/leczenie-depresji-i-nerwicy/ Warto sobie poczytać tak aby jak najszybciej odkryć zagrażające symptomy. Moja mama swego czasu chorowała na depresję (po śmierci taka) i chodziła właśnie to tego gabinetu psychologicznego. Dopiero fachowa pomoc coś dała.
    Cytuj
  • 13 lis 2013, 22:42
    A jak dla mnie najlepsze i naprawdę niesamowicie skuteczne są afirmacje Hepika. Dużo by opowiadać, w internecie znajdziecie o tym sporo, ale uwaga - uzależnia.
    Cytuj
  • Yvain 14 lis 2013, 9:12
    Depresja to przecież choroba, nie ma co się bawić w motywacje itp., Trzeba w te pędy udać się do psychiatry po leki i leczyć się farmakologicznie
    Cytuj
  • Mira_K 14 lis 2013, 17:29
    Na mnie brak słońca działa bardzo depresyjnie... Dzisiaj już zaliczyłam lekkiego doła. Pomogły zakupy uśmiech
    Cytuj
  • 2 gru 2013, 20:37
    Najlepiej rób to co lubisz, spotykaj się ze znajomymi, staraj się siedzieć samotnie jak najrzadziej - chyba że akurat to sprawa Ci przyjemność uśmiech
    Baw się i ciesz ze sobą.
    Polecam najpierw o depresji poczytać.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Przemęczone oczy
Następna: Zabieg SlimLipo