Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jak sie powstrzymać od wyciskania twarzy?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak sie powstrzymać od wyciskania twarzy?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 z 2  
  • r11 26 lis 2010, 16:39
    Witajcie, pomyślałam, że w miejscu takim jak to forum znajde kogoś z takim problemem jak ja mam z nałogowym wręcz oczyszczaniem twarzy. Może komus się wydawać śmieszny taki problem, ale uwierzcie, że to może być okropny nałóg! Łapię się czasem na tym, ze bezwiednie skubię swoją twarz w pracy, moja twarz wygląda okropnie, same blizny i dziury po wyciskaniu, a najgorsze jest to, że nie znam innego sposobu na te wągry, których już nie jest aż tak dużo i czasem mam wrażenie, że tylko ja je widzęskrzywienie Mam nadzieję, ze ktoś wie co mam na mysli. może macie jakieś sposoby żeby z tym skończyć.
    Cytuj
  • Eli2010 26 lis 2010, 17:18
    Oj, ja bardzo dobrze wiem o czym mówisz, bo sama też się ciągle wyciskałam. Musisz sobie mocno postanowić, żeby przestać, bo nic innego Ci w tym nie pomoże. Na poczatku bedzie ciężko, ale z czasem jak zauważysz, że buzia coraz ładniejsza to Ci wzrośnie motywacjauśmiech Mnie się udało, to Ty też dasz radę. Najwazniejsze to w ogóle nie zaczynać, bo jak sobie powiesz, że "tylko jednego" to przepadłaś! Nigdy nie kończy sie na jednym prawda...
    Cytuj
  • 30m1n1k4 26 lis 2010, 21:10
    Dokładnie najlepiej w ogóle nie podchodzić do lustra, bo zaczyna sie od jednego, a po godzinie wyciskasz to, czego juz nawet sama nie widzisz i masz całą twarz pooraną. Sama też to przerabiałam.
    Cytuj
  • panchita 26 lis 2010, 23:54
    A malujesz się na ci dzień? Dla mnie staranny makijaż jest dobra motywacja żeby nie dotykać twarzy, tak samo jak lakier na paznokciach pomaga mi ich nie obgryzaćprzymrużenie oka
    Cytuj
  • zosiasamosia 27 lis 2010, 1:46
    Też kiedys wyciskałam. Najgorsze jest to, że tych cholernych wągrów jest mnóstwo i jak tak wgapiasz się w lustro to zawsze coś wynajdziesz, nie widzisz tego, że jesteś cała w czerwone kropy i placki. U mnie przeszło troche samo jak przestałam dojrzewać, a troche dzięki temu, że zaczęłam pracować rękami i zwyczajnie nie mialam mozliwości żeby dotykać twarzy. A z czasem zapomnialam o tym. Tylko blizn mi troche pozostałosmutny Ale pod makijażem nie widaćprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Aubiergine 27 lis 2010, 6:14
    No to jest nas więcej... ja doskonale wiem, że jak sie powstrzymam od wyciskania to cera będzie ładniejsza, ale po jakimś czasie znów to robięskrzywienie Biore lusterko z zamiarem wyciśnięcia jednego pryszcza, a kończę jak już mam pełno ranek, popękanych naczynek i wygladam jak pomidorsmutny
    Cytuj
  • r11 27 lis 2010, 8:29
    Twarz może i staje się ładniejsza, ale niestety. Blizny i otwarte pory pozostają. Znacie na to jakieś sposoby?
    Cytuj
  • becia_koronczarka 27 lis 2010, 11:53
    Dziewczyny na gojenie ranek bardz odobrze dziala cynk. Można łykać w taletkach, w ogóle dobrze na cere działa. A na blizny to już chyba tylko jakies ostre pilingi u kosmetyczki...
    Cytuj
  • Lorelei 27 lis 2010, 14:54
    Ja też kiedyś miałam ten problem, byłam u deermatologa. Przepisal mi maść z antybiotykiem i troche na mnie nakrzyczal. W końcu na rękach mamy mnóstwo bakterii, którymi rozdrapujemy ranki. One sie nadkażaja i robi się masakra.
    Teraz jak widze, ze trzeba coś wycisnąć to myje ręce dokładnie antybakteryjnym płynem, pryszcza wyciskam przez gazik, a potem szybko dezynfekuje i smaruje maścią z antybiotykiem.
    Cytuj
  • caipirinha 27 lis 2010, 16:48
    Mi mama zawsze radziła żeby zająć czymś ręce i na mnie to działa. Nawet jak już coś musze robić z twarzą, to reguluje brwi albo nakładam maseczkęuśmiech Polecam też picie naparu z bratka, wspomaga oczyszczanie skóry.
    Cytuj
1 2 z 2  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum