Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jak sie powstrzymać od wyciskania twarzy?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak sie powstrzymać od wyciskania twarzy?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • KoKoszka 27 lis 2010, 19:17
    Takie nadmierne wyciskanie może świadczyć o problemach z negatywnymi emocjami, jakims lękiem, napięciem. Warto to sobie uświadomić. Podobnie jak niektórzy obgryzają paznokcie czy zagryzają wargi. Trzeba sobie znaleźć jakiś inny sposób na rozładowanie napięcia, to jest forma autoagresji.


    Cytuj
  • Hunny8 27 lis 2010, 22:24
    Polecam Wam bardzo płatki owsiane do mycia twarzy, można też robić z nich maseczkę do nakładania na 15 min. Daje to rewelacyjne efekty, ja nie wyciskalam przesadnie twarzy, ale miala spore problemy z cerą. Po tych płatkach twarz robi sie gładziutka, nawet gdybym chciała to nie ma czego wyciskaćuśmiech
    Cytuj
  • r11 28 lis 2010, 6:21
    Ale jak te płatki przygotować? Chodzi o takie górskie owsiane?
    Cytuj
  • Hunny8 28 lis 2010, 10:58
    Chodzi o najzwyklejsze płatki, trzeba je zalać na chwilę odrobiną gorącej wody i poczekam, aż spęcznieją. Dodać troszke soku z cytryny i nalożyc na twarz, masować kolistymi ruchami i zmyć. Albo posiedzieć z tymi płatkami na twarzy. Naprawdę działa fantastycznie!
    Cytuj
  • Aubiergine 28 lis 2010, 12:15
    Tez słyszałam o tych płatkach, ale myslałam, że trzeba je jeść!wielki uśmiech
    Cytuj
  • AntyMaterialistka 28 lis 2010, 13:42
    Mi się poprawiła cera odkąd myję twarz specjalną szczoteczką. Ja mam taka z Oriflame, ale chyba w Sephorze też widziałam. Szczoteczka dokładniej oczyszcza pory i nie robia sie zaskórniki ani wągry. A do tego antybakteryjny żel do mycia twarzy.
    Cytuj
  • r11 28 lis 2010, 16:49
    Miałam taką szczoteczkę, generalnie nic nie pomoże mi na cere jeśli nie przestanę jej dręczyć! Ta szczotka była fajna, masowała skórę, poprawiała ukrwienie. Ale problem polega chyba na czymś innym. Jest tak jak pisze Kokoszka, ja to chyba mam na tle nerwowym:/
    Cytuj
  • pendolino 13 gru 2010, 15:09
    KoKoszka napisał:Takie nadmierne wyciskanie może świadczyć o problemach z negatywnymi emocjami, jakims lękiem, napięciem. Warto to sobie uświadomić. Podobnie jak niektórzy obgryzają paznokcie czy zagryzają wargi. Trzeba sobie znaleźć jakiś inny sposób na rozładowanie napięcia, to jest forma autoagresji.
    Coś w tym jest. Jak tak teraz o tym pomyślę, to być może robię to, żeby się odstresować...
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum