Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jak skutecznie wyleczyć zapalenie zatok?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak skutecznie wyleczyć zapalenie zatok?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Barbra67 17 wrz 2010, 22:39
    Polecam sposób, którym wyleczyłam nawracające zapalenie zatok u mojego męża. Pewna znakoma poleciła mi plastry borowinowe. Nagrzewa sie je i robi rodzaj kompresu na miejsce, gdzie są chore zatoki (w jego przypadku na czoło u nasady nosa) Ważne żeby po takim nagrzewaniu już raczej nie wychodzić z domu, najlepiej zrobić to wieczorem. Zapalenie minęło i nie powtórzyło się od czterech lat, więc był to najskuteczniejszy środek. A były już wcześniej antybiotyki.
    Cytuj
  • kaziu 18 wrz 2010, 1:14
    O to ciekawe co piszesz a gdzie takie plastry można kupić? Mam nadzieję, że to niezbyt drogieuśmiech
    Cytuj
  • Barbra67 18 wrz 2010, 8:48
    Takie plastry są bardzo tanie, ja zapłaciłam ok 10zł za taki dosyć duży, chyba z 20cm szerokości. Odcinalam paseczek i zaofoliowywałam dokladnie resztę żeby móc ją później użyćuśmiech Także metoda bardzo mało obciążająca kieszeńprzymrużenie oka i bardzo ją polecam.
    Cytuj
  • caipirinha 18 wrz 2010, 10:00
    A jak długo trzeba te plastry przykładać? Jeśli to takie skuteczne to na pewno spróbuję, nie będę czekać na operację. Wydaje mi się, że jak ktoś raz zachoruje to już będzie powracać. U mnie w każdym razie tak jest. Teraz za każdym razem jak jestem przeziębiona to mam zapchane zatokismutny
    Cytuj
  • Barbra67 18 wrz 2010, 13:22
    Spróbuj naprawde sa dobre tylko trzeba je stosować przez jakiś czas, ja tak ze dwa tygodnie przykladałam. A przynajmnije 10 dni, przyznam, że dokladnie nie pamietam już. Ale ważne by to robić regularnie, jak już zaczniesz stosuj codziennie. Pozdrawiam i powodzeniauśmiech
    Cytuj
  • dislektion 18 wrz 2010, 13:52
    Ale mi narobiłaś nadziei z tymi plastrami borowinowymi... Muszę koniecznie spróbować, zwłaszcza, że wychodzi dużo taniej niż Ibuprom zatoki przymrużenie oka
    Cytuj
  • anna49 18 wrz 2010, 15:00
    Borowina ma w ogóle bardzo dobre właściwości przeciwzapalne. Ja kiedyś stosowałam okłady z borowiny (tylko, że była w postaci takiego błota) na bolące kolana. I naprawdę rewelacyjnie pomogło!
    Cytuj
  • dana51 18 wrz 2010, 18:57
    birata napisał:Możecie się śmiać, ale ja słyszałam o pewnej starej metodzie zaczerpniętej z medycyny ludowejprzymrużenie oka Mianowicie inhalacje z siana. Normalnego wiejskiego siana, z nasionkami różnych roślin. Trzeba to zaparzać i wdychać póki nie ostygnie (najlepiej nad szerokim naczyniem z nakrytą głową). Kolega się tak wyleczył, był w szoku, bo lekarz kierował go już na operację.
    Przy zapaleniu zatok zaleca się inhalację, więc pomysł nie jest taki zły. Ja zawsze kupuję w aptece gotowe mieszanki do inhalacji, bo o siano w mieście trudno... przymrużenie oka
    Cytuj
  • faworytka30 28 lis 2010, 9:10
    ja w końcu trafiłam do lekarza i okazało się ze mam skrzywiona przegrodę i to przez to skierowanie dostałam na zabieg i nie poszłam bo nasłuchałam się że będą mi ją łamać i i tak nie wiadomo czy pomoże a bólu mnóstwo smutny ogólnie jak mam masakre to stosuje sinupret ( nawet w ciąży można) może ktoś robił przegrodę i może napisać czy rzeczywiście jest to taki hard core?
    Cytuj
  • janusz611 3 lut 2012, 10:54
    Jest bardzo skuteczny sposób na zatoki około 3 tygodni zatoki się oczyszczają schodzi wszystko z zatok i jest Ok janusz611
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum