Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jak sobie radzić z chorobą lokomocyjną?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak sobie radzić z chorobą lokomocyjną?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 z 3  
  • Aurelka 7 wrz 2010, 0:26
    Mam problem z dłuższymi podróżami, nie mam jakieś strasznej choroby lokomocyjnej, ale czeka mnie dłuższa podróż autokarem i trochę mnie przeraża ta perspektywasmutny Jedziemy do Czarnogóry, praktycznie doba podróży przede mną. Macie jakieś sprawdzone sposoby jak sobie radzić z mdłościami?
    Cytuj
  • Iolla007 7 wrz 2010, 7:18
    Kup sobie aviomarin!
    Cytuj
  • Aurelka 7 wrz 2010, 8:39
    Nie no błagam, każdy kto ma taki problem na pewno slyszał o tym lekuuśmiech Ale problem polega na tym, że taki popularny sposób dawno nie działasmutny
    Cytuj
  • Gaik 7 wrz 2010, 9:53
    Aurelko ja mam kilka wypróbowanych sposobów, a prócz tego biore i tak aviomarinuśmiech
    Ale jak gdzieś jadę, autobusem czy samochodem, to staram się zawsze siedziec przy otwartym oknie. W autokarze nie siadaj na kole, tam zawsze najbardziej trzęsie. Poza tym pomagają mi mocno miętowe gumy, jak czuję, że mi niedobrze, to żuję sobie i staram się głęboko oddychać. Na każdym postoju wychodź na dwór, rozprostuj się i weź choć kilka głębokich oddechów. No i nie jedz zbyt wiele przed i w trakcie podróży, ale ja nie mogę też być głodna, bo mi bardzije niedobrze. Tylko najlepiej jeść i pić malutkimi porcjami. Dasz radęprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Barbra67 7 wrz 2010, 13:24
    Dodam jedną radę od siebieuśmiech Też mam problem z podróżowaniem, dlatego zawsze biore na podróż jakieś wygodne spodenki dresowe czy legginsy nie uciskające brzucha. I staram się podróżować w wygodnej pozycji, nie zginać się za bardzo żeby nie uciskać żołądka.
    Cytuj
  • nafnafff 7 wrz 2010, 16:07
    Na mnie aviomarin działa bez zarzutu, a dodatkowo trochę usypia i wg mnie najlepiej jest przespać kryzysowe momentyuśmiech
    Cytuj
  • Paniusia 7 wrz 2010, 19:09
    Ja mam swój przećwiczony i bardzo skuteczny sposób, gumy do żucia i gazowany napój. Jak zaczyna mi być niedobrze, to jest takei uczucie jakby chciało mi sie odbić, ale sie nie odbija. Dwa łyczki coli i dyskretnie sobie odbeknę, to pomaga! uśmiech
    Cytuj
  • Bancroft 7 wrz 2010, 19:38
    Moja córka brała aviomarin, na poczatku co prawda był skuteczny, po jakimś czasie (kilka lat) przestał działac i próbowalismy locomotiv, ale nie było efektu. A znosiła nparawde bardzo źle taką długa jazdę. swietnie działa diphergan przepisany przez lekarza. Może poproś o niego choćby na wszelki wypadekuśmiech
    Cytuj
  • AntyMaterialistka 7 wrz 2010, 20:37
    Diphergan jest dobry, ale na recepte. Działa w wypadku napadów kaszlu poprzedzających wymioty i przy tym nie zamula człowieka jak aviomarin.
    Cytuj
  • Lorelei 7 wrz 2010, 22:06
    Pomagaja mi miętówki, ale to jak jeszcze nie jest tak źleprzymrużenie oka A ogólnie to jak prowadzę auto - nie mam wiekszych problemów, za to jak siedze jako pasażer to masakraskrzywienie Zastanawia mnie to...
    Cytuj
1 2 3 z 3  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum