Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jak sobie radzić z chorobą lokomocyjną?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak sobie radzić z chorobą lokomocyjną?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • zosiasamosia 8 wrz 2010, 0:23
    Na mnie aviomarin działa, ale jestem potwornie otępiala. Śpię jak detka. Ale w sumie co masz ciekawszego d oroboty podczas jazdy autokaremprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Gaik 8 wrz 2010, 7:38
    Słyszałam też, że skuteczny jest imbir w różnych postaciach. Kiedyś były takie gumy do żucia imbirowe, ale nie wiem czy w Polsce je kupowałam czy za granicą... pamiętam, ze były w takich czerwonych papierkach... może ktoś skojarzy?
    Cytuj
  • Filiposlaw 8 wrz 2010, 8:21
    Moja metoda jest zadziwiająco prosta, ale sam nie rozumiem jak to moglo zadziałać. Po prostu zacząłem siadać na przednim siedzeniu i przeszło mi a nie biorę żadnych leków. Moge jeść i pić co chcę. Można wypróbowaćprzymrużenie oka
    Cytuj
  • AntyMaterialistka 8 wrz 2010, 8:36
    Mój brat też tak miał, męczył się przez ileś lat, a odkąd zaczął siadać obok kierowcy nie ma mdłości.
    Cytuj
  • Beetlejuice85 8 wrz 2010, 10:45
    Jest taki lek, który wstrzymuje wymioty. Moze być trochę niedobrze, ale się nie rzyga. Brałem go ale nie pamiętam jak się zwie. Spytaj w aptece. Takie tabletki, bierze sie najpierw co 20 minut, potem coraz rzadziej.
    Cytuj
  • Labradorka 8 wrz 2010, 13:50
    Wypróbuj Imotiv, to są tabletki z wyciągiem z imbiruuśmiech Na mnie działa.
    Cytuj
  • Aurelka 8 wrz 2010, 15:04
    Ja ze swojego doświadczenia odradzam lokomotivskrzywienie Chłopak mi kupił przed jazdą autokarem i rzygałam przez polowę trasy. Wręcz miałam wrażenie, że czuję się gorzej niż jakbym nic nie brała. Pomogło mi dopiero jak zasnęłam i spałam do końca podróżyprzymrużenie oka Ale jak będziemy jechać dobę to nie da się spać cały czas... spróbuję chyba z tym imbirem, o tym nie slyszałam wcześniej.
    Cytuj
  • warkoczyk 8 wrz 2010, 15:25
    Wczoraj wypróbowałam jazdę na przednim siedzeniu. Na mnie niestety to nie działa. Przystanki byly co 20 minutskrzywienie
    Chyba sie wybiorę do lekarza po ten diphergan.
    Cytuj
  • Cloudy 8 wrz 2010, 18:10
    Mam pięcioletniego synka, do tej pory było ok, ale chyba zaczyna się u niego choroba lokomocyjnasmutny Orientujecie się czy można takiemu dziecku podać ten aviomarin?
    Cytuj
  • Stinaa 8 wrz 2010, 21:27
    Są specjalne środki dla dzieci, w formie kropelek, ale polecam opaskę uciskową na nadgarstek. Można kupić przez internet. Naprawdę bardzo skuteczne.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum