Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jak wyleczyc tradzik?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak wyleczyc tradzik?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Barbra67 9 sie 2010, 16:27
    Mój syn przeszedł terapię lekiem Roaccutane. Obawy były duże ze wzgledu na możliwe skutki uboczne tego leku (z bezpłodnościa łącznie), kuracja trwała kilka miesięcy i był to drogi lek, ale efekty utrzymują się do dziś (a bylo to w 2000r bodajże). To lek na bazie retinoidów, lekarz zapisał go po wypróbowaniu innych środków, w tym antybiotyków. Ze skutków ubocznych syn odczuwał suchość oczu, suchość w ustach, skora też była widocznie sucha w trakcie kiedy go zażywał. Ale był to dla niego praktycznie jedyny ratunek - ja byłam pod wrażeniem co może zdziałać ten lek, ale na pewno trzeba być ostrożnym. Polecam zacząc od znalezienia dobrego dermatologa.
    Cytuj
  • YOUNGBLOOD 9 sie 2010, 19:18
    własnie to o tych tabletkach słyszałem. I jest jeszcze drugi lek Izotek chyba to odpowiednik.
    Cytuj
  • Bancroft 9 sie 2010, 21:15
    Ja mam w domu aloes, taki zwykly, z grubymi liśćmi z takimi różkami na brzegach. Jest świetny na zmiany trądzikowe, ale np na gojenie malych ranek lub oparzeń też. Biorę po prostu liść, rozcinam wzdluz na pół i przykładam. Działa fantastycznie, uzywa go cala moja rodzina. Naprawdę cudowna roślinkauśmiech
    Cytuj
  • casia1980 9 sie 2010, 23:47
    Tylko radzę uważać, bo aloes często uczula. Można sobie zrobić maly test np na rece, jak będzie mocno swędzialo lub wysypie to lepiej na twarzyczke nie nakładaćuśmiech
    Ja kiedys używałam takiej mikstury z kamforą, tylko kurka nie pamiętam jak to sie nazywało... taka buteleczka z półpłynną mazią w żółtawym kolorzeuśmiech Ale skuteczne.
    Cytuj
  • Bancroft 10 sie 2010, 1:46
    A mnie przyznam że swędzi troszkę przez kilka minut po nalożeniu, ale potem przechodzi. A na cerę działa wspaniale!
    Cytuj
  • Iolla007 10 sie 2010, 8:17
    Ja też uzywam aloesu, tylko rozcinam listek i smaruje sokiem, który wypływa z tych liści. A czasem jak czuje, że coś mi rosnie pod skórą, to na noc przyklejam plasterek listka i do rana nie ma śladuuśmiech
    Cytuj
  • birata 10 sie 2010, 9:21
    mi lekarz zapisał hormonalne tabletki, najpierw Marvellon, ale nie skutkowało, potem brałam Diane35 i pryszcze poznikały. Bralam te tabletki przez około rok, potem ja kprzestałam to troche mi się pogorszyła cera, ale i tak było dużo lepiej i juz nie miałam takiego trądziku od tamtego czasu - czyli pare latuśmiech
    Cytuj
  • casia1980 10 sie 2010, 10:53
    Wiecie co są różne rodzaje trądziku, nie eksperymentujcie z własną twarzą, co innego jak ktoś ma pryszcza raz na jakiś czas, ale jak problem jest poważny to trzeba sie bezwzglednie poradzić lekarza, nie można hormonalnego trądziku leczyć antybiotykiem, a bateryjnych zakażeń hormonami...
    Cytuj
  • Bancroft 10 sie 2010, 11:16
    No dokładnie, można sobie próbować domowe specyfiki, taki aloes nikomu raczej nie zaszkodziuśmiech ale co innego poważniejsze leki.
    Cytuj
  • YOUNGBLOOD 10 sie 2010, 13:18
    no ale je i tak tylko lekarz moze zapisac wiec luz.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Wybielanie zębów