Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jak wyleczyc tradzik?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak wyleczyc tradzik?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • olanowik 29 kwi 2013, 8:22     (ostatnio zmieniony przez autora 6 maj 2013, 9:38, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja używam naturalnych kosmetyków na trądzik. Bardzo pomaga mi oczyszczający żel do twarzy Angelica marki L'Occitane.
    Cytuj
  • Marcinmich 14 maj 2013, 15:34
    Ja polecam preparat benzaknen. Dość agresywny, ale skuteczny. Latem zalecam ostrożność, bo w połączeniu ze słońcem preparat może być ponoć szkodliwy.
    Cytuj
  • emgielka 16 maj 2013, 11:35
    Ja używam naturalnych kosmetyków na trądzik. Bardzo pomaga mi oczyszczający żel do twarzy Angelica marki L'Occitane.
    Cytuj
  • zott 24 maj 2013, 13:47     (ostatnio zmieniony przez autora 24 maj 2013, 17:59, w całości zmieniany 1 raz)
    Na problem z trądzikiem najlepiej skonsultować się ze specjalistą. Ja miałam spory problem i dlatego zdecydowałam się na skorzystanie z usług kliniki Derma –Clinic
    Cytuj
  • Kapusta_kiszona 31 maj 2013, 15:10     (ostatnio zmieniony przez autora 31 maj 2013, 15:12, w całości zmieniany 3 razy)
    mnie pomogły kosmetyki [url=http://]absolute organic [/url] trądzik stał się tylko wspomnieniem, na szczęście!
    Cytuj
  • fawor 5 cze 2013, 1:15
    Z trądzikiem nie ma żartów. Widziałem już takie postacie tego schorzenia, że klękajcie narody.
    Jak u syna się pokazał to go od razu do specjalisty wysłałem.
    Wiem, że teraz trudno się dostać do lekarza.
    Ale można spróbować wyszukać sobie w internecie i skorzystałem, teraz już wszystko w porządku i mam nadzieję, że też sobie poradzisz uśmiech
    Cytuj
  • maciejka_ka 14 cze 2013, 13:49
    ciężko pomóc w tej kwestii bo nie u każdego sprawdzi się to samo. Warto wybrać się do dermatologa, żeby ocenił czego unikać, może przepisze Ci jakieś specyfiki uśmiech ja niestety nie mogę się z tym problemem uporać i chyba powoli się poddaję
    Cytuj
  • dba4 3 wrz 2014, 22:10
    A próbował ktoś lek na trądzik Nonacne? Jest naprawdę bardzo skuteczny, ponieważ ma podwójne działanie - działa zapobiegawczo i usuwa istniejące wypryski.
    Cytuj
  • Ecia 4 wrz 2014, 9:47
    Ja używam Effaclar Duo + z LA ROCHE-POSAY i jestem zadowolona i oczywiście do tego żel do mycia twarzy z tej samej serii.
    Mniej wyprysków, znikają zaczerwienienia, i skóra jest ładnie zmatowiona i nawilżona
    Cytuj
  • boczek952 11 wrz 2014, 17:25
    Próbowałeś może kiedyś brać jakieś leki ? Polecam Ci Nonacne efekty naprawdę zadowalające uwierz mi że trądzik z tymi tabletkami nie ma szans wiem co mówie bo miałam podobny problem do cb . Jak masz jakieś pytania pytaj z chęcią pomogę ale myślę że ten lek wystarczy Ci w 100%
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Wybielanie zębów