Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jak zapobiec wrastaniu paznokcia?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak zapobiec wrastaniu paznokcia?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Barbra67 25 lip 2010, 15:09
    Ja polecam ze swojej strony preparat Scholl na wrastające paznokcie. Stosuję profilaktycznie i dawno nie miałam z tym problemu, a kiedys często się zdarzało...
    Cytuj
  • pacjentka 25 lip 2010, 16:55
    Słuchajcie po co do chirurga, w dzisiejszych czasach to naprawdę chyba latami trzeba zaniedbywać wrastający paznokieć żeby musiał interweniować chirurg! Przecież nawet tu na favore jest pełno adresów gabinetóe kosmetycznych, w których leczą takie paznokcie żeby dobrze rosły. To naprawdę nic takiego strasznego! Tylko nie można z tym chodzić i narzekac, że boli, trzeba interweniować, bo jak się dopuści do stanu zapalnego to dopiero robi się problem:/
    Cytuj
  • kasia_zzz 27 paź 2010, 18:59
    Aby zapobiec wrastaniu paznokci należy je odpowiednio obcinać. Najlepiej "na kwadrat" , nie należy wycinać po bokach i jak najczęściej czyścić patyczkiem przestrzeń miedzy wolnym brzegiem paznokcia a skórą palca. Jeżeli pojawi się ból trzeba zgłosić się do kosmetyczki (lekarze czasami mogą w tym przypadku zaszkodzić ponieważ lubią zrywać takie paznokcie). W gabinecie dobiera się odpowiedni sposób leczenia. Mogą to być klamry lub specjalne rureczki . Klamry korygują wzrost paznokcia i stosuję się w bardziej zaawansowanych przypadkach lub w dolegliwościach przewlekłych. Rureczki chronią paznokcia aby nie wbijał się w skórę.
    Oba sposoby są bezbolesne i nie sprawiają problemów w życiu codziennym. W naszym salonie wykonują je wykwalifikowane kosmetyczki.
    Cytuj
  • biernacki49 28 paź 2010, 19:39
    franusia napisał:droga franusiu chciałem Ci coś na Twój problem zaradzić a może raczej poinformować cię o czymś co jest związane tą przypadłością-widzisz wrastanie paznokci w palec jest to sytuacja zaistniałego problemu najczęściej w domu jeżeli jest to lewa noga to sprawa kobiety często matki lub ciotki ,babki itp.natomiast prawa noga to sprawy męskie odpowiedniki jak wyżej,a więc pomyśl nad tym a możliwe że niedogodność zniknie.Pozdrawiam wesoły doktorek.

    Kilka lat temu miałam zabieg chirurgiczny wycięcia wrośniętego paznokcia. Sprawa była kłopotliwa, nawet nie sam zabieg, ale potem długo musiałam uważać przy chodzeniu i bolało jak nie wiem. Teraz wydaje mi się, że problem powraca smutny Czy znacie może sposób jak zapobiec wrastaniu? Nie chcę przechodzić tego jeszcze raz...smutny
    Cytuj
  • konto_usuniete_198114 2 lis 2010, 18:27
    dobry chirurg opaska na paznokiec ktora wyciaga go w gore(zakladana przez chirurga), efekt szybki, trwaly, skuteczny ...
    http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/55,80708,3033799,,,,3033438.html np
    Cytuj
  • 7 lip 2014, 12:30
    Mi pomógł preparat Scholl na wrastające paznokcie.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum