Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jakie perfumy na lato?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jakie perfumy na lato?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 z 2  
  • mamusinka 22 lip 2010, 14:37
    Ogólnie uwielbiam bardzo mocne zapachy. Mam świadomość, że nie każdy musi za tym przepadać, ale staram się je zawsze dobierać do mojej skóry, tak aby pasowały i ładnie się z nią komponowały. Jednak mam wątpliwości czy latem nie powinnam z tego zrezygnować... nawet wieczorami bywa gorąco, a nie chcę żeby ludzie mdleli w mojej obecności przymrużenie oka Co sądzicie?
    Cytuj
  • birata 25 lip 2010, 0:07
    Wiele zapachów latem można dostać w trochę lżejszej wersji, przynajmniej tych z górnej półki. Może Twoje ulubione perfumy też, a jeśli nie to używaj po prostu ciut mniej, gdy jest tak ciepło to utrzymują się dłużej.
    Cytuj
  • casia1980 25 lip 2010, 21:44
    Ja używam Hypnose, to nie jest lekki zapach, a pachne nim cały rok i ani myślę zmieniać! Chociaż widziałam lżejszą wersję.
    Cytuj
  • caipirinha 25 lip 2010, 21:45
    Lepiej pachnieć ciężkimi perfumami niż nie używac nawet dezodorantu w upale, jak to się niestety czasem zdarza niektórym pasażerom autobusów... bueeee tragedia płacz
    Cytuj
  • cytrynowa 26 lip 2010, 16:12
    Moja mama jest fanką kenzo jungle - kto zna, ten wie co to za zapach... Latem tez nie odpuszcza no i nie wychodzi to nigdy innym na dobre. Polecam jednak poszukać czegoś lżejszego odpowiednio do temperatury powietrza...
    Cytuj
  • KoKoszka 26 lip 2010, 21:47
    Racja. Oddychaj i pozwól oddychać innymprzymrużenie oka Ja mam zawsze dwa zapachy, jeden na zimę, słodszy i cięższy, np Addict Diora, a drugi na lato bardziej świeży i lekkiuśmiech Chociaż są zapachy, które wg mnie nadają się na każdą porę dnia i roku. Do takich zaliczam Emporio Armaniego, to w złotym opakowaniu. Albo Amor Amor Cacharel...
    Cytuj
  • casinda_ebe 26 lip 2010, 21:56
    KoKoszka napisał:Chociaż są zapachy, które wg mnie nadają się na każdą porę dnia i roku. Do takich zaliczam Emporio Armaniego, to w złotym opakowaniu. Albo Amor Amor Cacharel...
    Wszystko zależy od skóry i tego, jak dany zapach się z nią łączy. Te zapachy, które podałaś u mnie pachną bardzo intensywnie i słodko przymrużenie oka warto iść do perfumerii i każdy zapach, który potencjalnie nas interesuje przetestować na swojej skórze!

    Warto też zwrócić uwagę na edycje letnie - są zazwyczaj tańsze i do tego w dużych pojemnościach. Zamysł jest taki, żeby były to wody lżejsze do częstszego używania. Ja osobiście uwielbiam CK One - na lato zawsze jest wersja mocno cytrusowa
    uśmiech
    Cytuj
  • Beetlejuice85 27 lip 2010, 10:56
    Oh, perfumy, mój ulubiony tematuśmiech Uwielbiam letnie edycje CK One, w zeszłym roku mieli mega hit jak dla mnie! Ale na letnie randkowe wieczory wybieram raczej słodziutką Escadęprzymrużenie oka
    Cytuj
  • warkoczyk 29 lip 2010, 13:53
    A ja latem przebywam dużo na słońcu, więc wybieram na ogół zamiast klasycznych perfum takie wody do ciała, perfumowane, ale bezalkoholowe. Nie są oczywiście tak trwałe, ale też tańsze niż perfumy, więc spryskuję się nimi od stóp do główprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Bancroft 29 lip 2010, 22:57
    A gdzie takie wody kupujesz? Mi od perfum na słońcu w ychodzi na skórze uczulenie... ale widziałam tylko takie jakieś wody za 15zł... a co zamiast perfum można użyc?
    Cytuj
1 2 z 2  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum