Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jaką biżuterię kupujecie?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaką biżuterię kupujecie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 4 5 6 z 6  
  • julitta 8 sie 2012, 20:13
    Jakie lubicie pierścionki, wisiorki? ja zazwyczaj stawiam na minimalizm, ale cenię szlachetne kamienie i biżuterię pochodzącą z dawnych czasów, najbardziej lubię te odziedziczone po babci i prababci. A Wy co wybieracie, gdzie kupujecie? pokazujcie wasze ostatnie zdobycze uśmiech
    Cytuj
  • karinaa 9 sie 2012, 11:51
    Ja ostatnio dostałam od mojego narzeczonego pierścionek zaręczynowy, który on dostał od swojej babci. Jest śliczny, nawet nie widać ślady upływającego czasu na nim, ale czy można takie rzeczy gdzieś zakupić? Lombardy, internet?
    Cytuj
  • scarlettt 9 sie 2012, 13:45
    Są jubilerzy, którzy zajmują się odnawianiem starej biżuterii i wychodzą z tego piękne rzeczy. Mają swój urok dzięki temu,że są z dawnych czasów. Bardzo podobają mi się te kolczyki Już od kilku dni nad nimi myślę i chyba wreszcie się zdecyduję. Na tej stronie mają cudowne błyskotki uśmiech
    Cytuj
  • Grobel 9 sie 2012, 19:29
    "Strara" biżuteria naszych dziadków jest ponadczasowa.Ja uwielbiam te duże pierścienie,świecące broszki.Bardzo zaciekawiła mnie ta strona
    Cytuj
  • julitta 16 sie 2012, 14:50
    rzeczywiście bardzo ładne przedmioty są na tych aukcjach, ale i ogólnie ciekawe artykuły, nie wiedziałam, że jest taki portal z takimi informacjami, dobrze widzieć. Ja ostatnio dawno już nie kupiłam nic fajnego, także może skorzystam, a scarlettt te kolczyki fajne, mimo, że sama bym takich nie wybrała, chyba, że zamiast pereł miałyby szmaragdy uśmiech
    Cytuj
  • KamilaKamila 29 sie 2012, 12:12
    Ja preferuję biżuterię od młodych designerów. Polecam pracę Agaty Bieleń i Aleksandry Przybysz (ALE). Kupuję tez tanie ozdoby w sieciówkach, czasem bardzo efektowne.
    Cytuj
  • athi 30 sie 2012, 15:43
    Ja uwielbiam biżuterię retro - ma niepowtarzalny klimat uśmiech
    Cytuj
  • VictoriaB 31 sie 2012, 14:46     (ostatnio zmieniony przez autora 31 sie 2012, 14:47, w całości zmieniany 1 raz)
    Mogę powiedzieć tyle, ze nie przepadam za złotem, a bizuterię dobieram do stroju i okazji, do fajnej sukienki, na wieksze wyjście mam upatrzoną bransoletkę maramba strojna, ale na okazję jak przyjęcie w restauracji idealna.
    Cytuj
  • mokijte6 7 wrz 2012, 12:31
    Staram się dobierać biżuterię do stroju. Uwielbiam rzeczy hand-made, przede wszystkim te zrobione przez moją mamę lub przeze mnie. Polecam także sklepy indyjskie. Nie gardzę sztuczną biżuterią, za małe pieniądze można dostać coś naprawdę efektownego. Lubię błyskotki - jak każda kobieta. przymrużenie oka
    Cytuj
  • PeggyBrown_ 9 wrz 2012, 9:30
    Uwielbiam rękodzieło artystyczne, jedyne w swoim rodzaju i nie powtarzalne a to moje ulubienice
    dotychczas kupowałam na allegro i przez fb, a teraz mają swoją galrię
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 z 6  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum