Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jaką biżuterię kupujecie?, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaką biżuterię kupujecie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • JagMi 28 lip 2013, 20:09
    Na allegro wszystko się znajdzie uśmiech A mi zdecydowanie najbliższy jest styl biżuterii z Apartu, o tej bransoletce marzę
    http://www.apart.pl/pl/srebro,c,1,5,11180
    Cytuj
  • asia1291 18 sie 2013, 0:27
    Osobiście lubię być na bieżąco z trendami więc stawiam na biżuterię modową przymrużenie oka Uwielbiam bransoletki modułowe, lecz teraz zakochana jestem w bransoletkach z kamieni tego typu: https://www.facebook.com/MuyBienSklep?fref=ts mnóstwo kolorów, wzorów mogę dopasować do stroju i nastroju język
    Cytuj
  • Paulina23 3 wrz 2013, 12:43
    Zazwyczaj kupuję biżuterię złotą, ponieważ tylko ona mnie nie uczula. Od czasu do czasu lubię poszukać biżuterii hand-made, ponieważ można natrafić na niebanalne cudeńka. Wynajduję je m.in. na targach biżuterii albo w sieci.
    Cytuj
  • ZuzannaPigalle 15 paź 2013, 20:02
    U mnie to jeśli chodzi o biżuterię to wszystko zależy od tego, co mi sie akurat podoba.
    W zeszłym roku wybierałam czyste srebro - bo lubię, a w tym coraz bardziej do gustu przypada mi tzw. srebro rodowane, jak tutaj:



    A motyw węża - bo ma w sobie to "coś" uśmiech
    Cytuj
  • dorinka12 16 paź 2013, 1:13
    Zrobiłam sobie [url=http://]prezent urodzinowy[/url] i kupiłam sobie na aukcji bransoletkę i kolczyki w stylu retro. Uwielbiam ten styl.
    Cytuj
  • emgielka 21 paź 2013, 12:21     (ostatnio zmieniony przez autora 24 paź 2013, 22:16, w całości zmieniany 2 razy)
    Ja kupuję tylko biżuterię srebrną. Ostatnio wpadł mi w oko nowy jubiler online. Szczególnie przypadła mi do gustu kolekcja PANDORA. Pokazałam ją znajomym i również były nią zachwycone.
    Cytuj
  • 22 paź 2013, 9:33
    Ja kupuję biżuterię z Avonu- taką z kryształkami swarovskiego uśmiech
    Cytuj
  • 22 paź 2013, 10:02
    Ja inwestuję w złotą biżuterię, bo nie traci na wartości i sama w sobie jest inwestycją
    Cytuj
  • Narzi 25 paź 2013, 13:37
    Inwestycja w złoto jak najbardziej się opłaca pod warunkiem, że potem to złoto po rynkowej cenie ktoś od Ciebie będzie chciał kupić. Akurat szukam na ten temat w necie itp., bo wybierałem pierścionki dla osobnika płci żeńskiej i tak chciałem się podzielić... naiwny, że ktoś to w ogóle czyta.
    Pisałem gdzieś po necie wcześniej, że właśnie w galeriach tych krukach, apartach i co tam jeszcze jest, jest duża marża i pierścionki są wiele droższe niż byłyby normalnie.
    Dobrym patentem jest wystawianie sobie samemu papierów na biżuterię, którą się sprzedajeuśmiech)) ogólnie parę ciekawych rzeczy jest, ale ja jestem sceptyczny co do tego o czym opowiada tam właścicielka. Oprócz starej biżuterii mają też nową i ona się ze sobą miesza, więc tak... różnie.
    Cytuj
  • zonja 19 lis 2013, 20:18
    Zgadzam się marże w takich sklepach są ogromne, dlatego ludzie coraz częściej w internecie kupują.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum