Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Lakiery hybrydowe

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Lakiery hybrydowe

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 4 5 z 5  
  • Bonobo 26 maj 2016, 6:35
    Od kilku miesięcy chodzę do kosmetyczki na hybrydy ale postanowiłam wreszcie się za to zabrać sama. Chociaż zaoszczędzę czas no i kasę. Ale nie wiem czy to dobry pomysł, macie w domu sprzęt do hybryd?
    Cytuj
  • Kotsu 30 maj 2016, 13:22
    Nie mam sprzętu, stosuję lakiery Semilac.
    Cytuj
  • niebieska-kokarda 6 cze 2016, 16:04
    manicure hybrydowy jest świetny, ale nie powinno się ściągać hybryd acetonem, bo oprócz lakieru rozpuszcza też płytkę paznokcia. Lepsze będzie ścieranie pilnikiem, ale też trzeba zachować ostrożność.
    Cytuj
  • macarena 17 cze 2016, 10:46
    racja, jeżeli rozważnie się używa hybryd to nie szkodzą. Za wszystko jest odpowiedzialny aceton i to, że w internecie jest on promowany jako najpopularniejszy środek do ściągania lakieru hybrydowego. W żadnym szanującym się salonie manicure nie używa się acetonu ale ściera się lakier pilnikiem.
    Cytuj
  • hasanna 20 cze 2016, 10:19
    Ja na hybrydy bym się nigdy nie zdecydowała, bo to za bardzo niszczy paznokcie. Wole jednak zwykłe lakiery.
    Cytuj
  • Meggi85 21 cze 2016, 17:56
    Kto Ci powiedział, ze niszczy? Ja mam zestaw Semilac i nakładam średnio co 2-3 tygodnie i nie mam zniszczonych paznokci. Próbowałaś w ogóle kiedys?
    Cytuj
  • Kanita 24 cze 2016, 11:11
    Ja używam Semilaca już prawie rok i mam paznokcie w bardzo dobrym stanie. Wcześniej mi się rozdwajały i łamały, teraz nie mam tego problemu. Też paznokcie wytrzymują około dwa, trzy tygodnie. Ja jestem bardzo zadowolona i z trwałości i z intensywności kolorów uśmiech
    Cytuj
  • Ogryzka 27 cze 2016, 8:53
    Bo jak się odpowiednio nakłada i dba jednocześnie o odżywienie paznokci to nic nie może się niszczyć. Semilac mam lakiery i nie narzekam przymrużenie oka Kolory mają fajne i sa ogólnodostepne. Nie ma co przepłacać za inne lakiery, których jakośc jest taka sama.
    Cytuj
  • rakulska_b 28 cze 2016, 21:10
    Ja mam 2 lewe ręce niestety do tego typu rzeczy, więc sama bym się nie podjęła. Też chodzę do kosmetyczki, ale raczej myślę, żeby przestać to robić i malować sama w domu zwykłą odżywką
    Cytuj
  • Bonobo 4 lip 2016, 0:40
    A znacie już oliwki do manicure firmy semilac ananasową, brzoskwiniową, cytrynowa i kokosowa która odżywia i nawilża. uśmiech
    Cytuj
1 2 3 4 5 z 5  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum