Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Lakiery hybrydowe, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Lakiery hybrydowe

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • ElaW 20 cze 2017, 16:08
    Petrova napisał:Szczerze mówiąc nie spotkałam się z nimi. To jakaś nowość? Gdzieś można o nich poczytać? uśmiech
    Ja też je kupuję, najwięcej info na stronie: https://sklep.mollonpro.com/
    mnie zainteresowały ze względu na to, że sporo czytałam, że nie niszczą paznokci, no i nie mają formaldehydu, który koszmarnie działał na moje pazury. Mają takie startowe zestawy, cena nie wysoka, jakość z najwyższej półki.
    Cytuj
  • Petrova 26 cze 2017, 13:14
    Tak, poczytałam o nich sobie i właśnie widzę, że są przyjazne płytce. Gdzieś mi mignęło, że stosują je nawet dziewczyny ze skłonnościami do alergii. uśmiech A który z takich zestawów poleciłabyś osobie początkującej? Bardzo mnie kuszą, nie kryję. uśmiech
    Cytuj
  • ElaW 28 cze 2017, 20:39
    Petrova napisał:Tak, poczytałam o nich sobie i właśnie widzę, że są przyjazne płytce. Gdzieś mi mignęło, że stosują je nawet dziewczyny ze skłonnościami do alergii. uśmiech A który z takich zestawów poleciłabyś osobie początkującej? Bardzo mnie kuszą, nie kryję. uśmiech
    Może jakiś startowy kit na początek, mają na swojej stronce o tu: https://mollonsklep.pl/pl/p/Starter-Kit-Zestaw-Startowy-Hybrid-Shine-SystemMollon-PRO/23075851 uśmiech. Ja mam już sporą kolekcję ich kolorów wielki uśmiech
    Cytuj
  • 29 cze 2017, 14:11
    Ja robię sobie hybrydy od jakichś 3 lat, właśnie lakierami Semilac i moje paznokcie są w dobrym stanie.
    Cytuj
  • konto_usuniete_414516 4 lip 2017, 9:38
    Jak dla mnie jak hybrydy to tylko Neo nail wielki uśmiech Mają naprawdę piękne kolory. Jak chcecie zaczynać, to na ich stronie znajdziecie też eleganckie zestawy ze wszystkim co potrzebne przymrużenie oka Fajna sprawa, bo można też sporo zaoszczędzić.
    Cytuj
  • Petrova 4 lip 2017, 9:41
    Pewnie ile osób tyle typów, bo każda używa tego co na sobie sprawdziła i przekonało ją. Ja postanowiłam wypróbować te Mollon. Póki co zamówiłam sobie na próbę i zobaczymy jak efekty i wrażenia. Na pewno Wam napiszę. uśmiech
    Cytuj
  • Tarja 11 lip 2017, 11:05
    Mam i używam, ale lakiery, jakie kupiłam razem ze sprzętem wyrzuciłam, bo były do niczego. Nie ma co żałować kasy i lepiej kupić droższe, porządne lakiery, niż te za kilka złotych, które po kilku dniach schodzą całymi płatami.
    Cytuj
  • PaulinaK85 1 sie 2017, 13:22
    Dziewczyny, a próbowałyście może Aquarelle z Neonail? Ja osobiście jeszcze nie, ale pod względem wyglądu jestem zachwycona uśmiech Jakbyście nie kojarzyły: https://www.youtube.com/watch?v=Pt69IsrV-4g Aż myślę nad powrotem do hybryd przymrużenie oka
    Cytuj
  • konto_usuniete_414516 3 sie 2017, 11:29
    Aquarelle wyglądają super uśmiech I w sumie wcale nie są takie trudne do zrobienia, trochę wprawy i można samemu zrobić z efektem "wow". Moje ulubione to Lavender i Navy.
    Cytuj
  • adammaj 10 kwi 2018, 19:23
    mi sie podoba jak kobieta ma fajnie zrobione paznokcie. Manicure hybrydowy teraz jest popularny, moja też chodzi na stylizacja paznokci wrocław żeby mieć zadbane dłonie,a jednak manicure hybrydowy wygląda elegancko. Nie tylko kobiety zwracają wagę na dłonie, a typowy manicure we Wrocławiu można pewnie też wszędzie do ręki sobie zrobić.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum