Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Refluks żołądkowy - jakie objawy?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Refluks żołądkowy - jakie objawy?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • franusia 8 lis 2010, 19:40
    A czy u Was też się to wiąże ze stresem? Ja mam ewidentnie na tle nerwowym silniejsze objawy, a nawet kestem skłonna podejrzewać, że w ogóle tę chorobę mam ze stresu:/
    Cytuj
  • Cloudy 8 lis 2010, 20:13
    Ja też to wiążę ze stresem, zawsze mi się wtedy pogarszasmutny Z tym, że objawy się nasilaja nie w tym najbardziej stresującym okresie, tylko potem, jak już adrenalina opadnie. /wtedy to się męczę okrutniesmutny
    Cytuj
  • marek_kk 8 lis 2010, 21:52
    Mam tak samo. Może dlatego, że jak jestem mega spięty to prawie nic nie jem. A potem jak już stres opada to męczę sie kilka tygodni:/
    Cytuj
  • Gaik 8 lis 2010, 23:57
    Ależ oczywiście, że refluks łączy się ze stresem! Problemem jest złe funkcjonowanie zwieracza przełyku, a praca wszystkich mięśni wiąże się z układem nerwowym. A propos ziół to ja polecam dwie mieszanki do picia: gastosan i nerwosan. Tapierwsza wspomaga śluzówkę żołądka i przełyku, a druga pomoże się odprężyćuśmiech
    Cytuj
  • marek_kk 9 lis 2010, 7:43
    No, stres to w ogóle chyba wywołuje różne paskudne choróbska. Tylko jak tu się nie stresowaćprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Barbra67 9 lis 2010, 9:19
    Na podrażniona śluzówkę pomaga bardzo siemię lniane. Nie jest to zbyt dobre, ale warto popijać czasem...
    Cytuj
  • marek_kk 9 lis 2010, 12:53
    Próbowałem z lnem, ale to mnie chyba przerasta... mam odruch wymiotnyskrzywienie
    Znacie jeszcze jakieś sposoby na radzenie sobie z refluksem? Jak znacie to podzielcie się z potrzebującymiprzymrużenie oka
    Cytuj
  • franusia 9 lis 2010, 15:56
    Mi laryngolog poleciła żeby unieść sobie trochę tę część łóżka, na której trzymam głowę. Wcześniej to jak tylko się położyłam czułam cofkęskrzywienie A to bardzo pomaga! No i oczywiście nie kłaść się w krótkim czasie po zjedzeniu lub wypiciu czegokolwiek...
    Cytuj
  • panchita 9 lis 2010, 18:57
    Ja też śpię na podwyższeniu, mam pod materac włożony taki kawał grubej gąbki tapicerskiejuśmiech Lekarz mi to podpowiedział, bo miałam taki ból w mostku, przeraziłam sie najpierw, a okzało się, ze to też w związku z refluksem... Paskudna przypadłośćsmutny
    Cytuj
  • Cloudy 9 lis 2010, 19:34
    Ale znam gorszeprzymrużenie oka
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum