Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Shellac - nowy sposób na paznokcie

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Shellac - nowy sposób na paznokcie

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 z 3  
  • Aurelka 11 wrz 2010, 23:02
    Słyszałam o nowym amerykańskim systemie zdobienia paznokci - Shellac firmy CND. Słyszałyście o tym? Ciekawa jestem czy można to juz dostać w Polsce.

    Cytuj
  • Lorelei 11 wrz 2010, 23:45
    To jest to połączenie lakieru i żelu tak? Podobno jakaś reowlucjauśmiech Mozna to zamówić w necie, ale taki zestaw troszkę kosztuje...

    Cytuj
  • pacjentka 12 wrz 2010, 1:37
    Manikiurzystka do której chodzę na pewno jeszcze tego nie ma... a co to za wynalazek?uśmiech Jakis nowy rodzaj tipsów?
    Cytuj
  • Aurelka 12 wrz 2010, 8:02
    To cały system do zdobienia paznokci, w zestawie tej firmy jest podkład, lakier kolorowy i wierzchni, do tego lampa UV. (producent zaleca tej samej firmyprzymrużenie oka ) Polega to na tym, że powłoke na paznokciu utwardza się UV i trzyma się na paznokciu jak żel. Producent zaleca zmyć lakier po 14 dniach specjalnymi plasterkami z acetonem.
    Niby polecają to do salonów, ale proste w użytku, lepiej by było mieć w domciuuśmiech Jeśli to rzeczywiście tak fajne...

    Cytuj
  • Szachrajka 12 wrz 2010, 8:30
    Ten "specjalny" aceton to dla mnie oczywista ściema, śmiać mi się chce jak o tym czytamuśmiech Ale fajnie by było gdyby to przetrwało dwa tygodnie... tylko wątpię czy to się różnie od zwykłych silikonowych lakierów...
    Cytuj
  • Aubiergine 12 wrz 2010, 9:27
    Aceton może zwykły, ale ta firma ma takie specjalne plasterki, które nakleja się na 10 min i potem łatwo schodzi ten lakier. To może być fajneuśmiech Ten shellac wygląda jak lakier, ale trzyma się na paznokciahc jak żel i bardzo łatwo usuwa. Nie trzeba niczego piłować i nie niszczy płytki jak żel.
    A myślicie, że ta lampa faktycznie musi być z tej samej firmy? Bo ja bym zamówiła te lakiery, a lampkę zwykłą kupiła...
    Cytuj
  • caipirinha 12 wrz 2010, 12:25
    A trzeba matowić wcześniej? Bo jak tak co ja różnicy między silikonem a tym nie widzę.
    Cytuj
  • Szachrajka 12 wrz 2010, 16:03
    Aubiergine napisał:A myślicie, że ta lampa faktycznie musi być z tej samej firmy? Bo ja bym zamówiła te lakiery, a lampkę zwykłą kupiła...
    Na pewno możesz użyć jakiejkolwiek lampy uv. Nie daj sobie wmówić, że jedynie lampy brisa utwardzą te produkty bo to bzdura! Lampy różnia sie jakością, ale nie jest tak, że do tych produktów tylko ich lampa.
    Cytuj
  • Iolla007 12 wrz 2010, 16:31
    Caipirinha, nie trzeba matowić. Dziewczyny jak wypróbujecie dajcie znać!
    Cytuj
  • Piekarzowa 12 wrz 2010, 18:06
    A aceton możesz sobie nalać na wacik i będzie taniej, a efekt taki samuśmiech
    Cytuj
1 2 3 z 3  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum