Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Shellac - nowy sposób na paznokcie, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Shellac - nowy sposób na paznokcie

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Aubiergine 12 wrz 2010, 18:55
    Szachrajka napisał:Na pewno możesz użyć jakiejkolwiek lampy uv. Nie daj sobie wmówić, że jedynie lampy brisa utwardzą te produkty bo to bzdura! Lampy różnia sie jakością, ale nie jest tak, że do tych produktów tylko ich lampa.
    A czemu Brisa? Ta lampa do Shellaca jest chyba tej firmy CND. Ale ponoć są podobne. Ja w każdym razie zamierzam kupić zwykłą lampę uv, wyczytałam, że ma być 9volt. Już się nie mogę doczekać kiedy bede mogła wypróbowac moj zestawuśmiech
    Cytuj
  • Barbra67 12 wrz 2010, 22:55
    Chętnie wypróbowałabym tę nowość, ale żaden salon w mojej okolicy nie oferuje jeszcze tego cudaskrzywienie Wy się spotkałyście? Może na favore przejrzę oferty... jak znajde to nie omieszkam się pochwalićuśmiech i licze na Wasze opinie drogie forumowiczki! uśmiech
    Cytuj
  • panchita 12 wrz 2010, 23:51
    Moja kuzynka ma Shellac, mieszka w USA, efekt jest ponoć bardzo fajny, i trwały bardzo. Ale ten zmywacz to oczywiście pic na wodęprzymrużenie oka Nasączone plasterki (podobne do takich na skaleczenia) przykleja się na te 0 min żeby się lakier rozpuścił. Trzeba rzeczywiście trzymać trochę dłużej taką utwardzoną powłokę, ale to taki sam aceton i to chyba nawet nie jest dołączony tylko te plasterki sa w zestawie...
    Cytuj
  • Bancroft 13 wrz 2010, 0:36
    Czytałam o tym "systemie" jak to nazywają i zapowiada sie nieźle, ale się zastanawiam czy nały bajer nie polega na tym by utwardzić lakier w świetle UV. Myślicie, że ten lakier jest naprawde jakiś wyjątkowy? A ze zmywaczem to pewnie cały sekret tkwi w tym, że na tak utrwalonym lakierze trzeba ten aceton dłużej potrzymać i tyle... Aczkolwiek sam pomysł z utwardzaniem lakieru wydaje się ciekawyuśmiech Ja nigdy nie moge utrzymać lakieru na paznokciach dłużej niż 2-3 dni... potem już sa odpryski:/
    Cytuj
  • Iolla007 13 wrz 2010, 0:52
    Ja mam to samo, albo odpryski, albo sie ściera... a napisane jest np że wytrzyma dwa tygodniewielki uśmiech Pic na wodę.
    Cytuj
  • kasia_zzz 27 paź 2010, 18:24
    System Shellac to nic innego jak żel typu soak off. Wiele firm ma w ofercie podobne atrykuły( m. in. Star Nails, IBD, lub Magic Nails) . Ja korzystam z tych ostatnich. Mają ładne ciemne kolory i produkty do zdobienia typu french. . Dla mnie i moich klientek jest to idealna alternatywa dla tradycyjnego manicure. Paznokcie pomalowane w ten sposób są chronione przed czynnikami zewnętrznymi, kolor utrzymuję się dwa tygodnie i jest możliwość usunięcia go samodzielni lub w salonie. Gorąco polecam.

    ps. Nie koniecznie trzeba kupować Shellaca, ponieważ jest on dużo droższy i trudniej dostępny od wyżej wymienionych produktów.
    Cytuj
  • skrempowana 10 lis 2010, 8:44
    Iolla007 napisał:Caipirinha, nie trzeba matowić. Dziewczyny jak wypróbujecie dajcie znać!
    witam mam shellaca od tygodnia, nosze na swoich paznokciach i wszystkie moje koleżanki też już go mają i jak narazie jest super trzyma się świetnie pięknie blyszczy! polecam
    Cytuj
  • r11 10 lis 2010, 9:18
    A macie może jakieś zdjęcia? Czy to wygląda jak zwykły lakier?
    Cytuj
  • zoska_89 21 sty 2011, 9:47
    Miałam ten lakier i jestem zadowolona. Faktycznie nie odpryskuje i długo się utzymuje. Robiła mi go p. Klaudia w Centrum Chanta`l.
    Cytuj
  • Hybryda 28 cze 2011, 8:54
    Lakiery są dostepne w polsce, ja takie posiadam i zapraszam na french manicure, na terenie warszawy dojazd do domu uśmiech wiecej na priv
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum