Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Sposoby na płaski brzuch?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Sposoby na płaski brzuch?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • casia1980 4 paź 2010, 13:42
    yellowphone napisał:Bokserskie brzuszki to takie ukośne, ze skrętem tułowia podczas unoszenia... możesz spleść ręce na karku i stukać łokciem w przeciwległe kolano, raz jedno, raz drugieuśmiech Ale wzmacnianie mięsni grzbietu też poprawia sylwetke i wygląda brzucha...
    Potwierdzam, sama miałam wystający brzuch i nie wiedziałam co z tym robić, jestem raczej szczupła tylko ten brzuch. Az ktoś mi zwrócił uwagę, że okropnie sie garbię i odkryłam, że to była przyczyna! Zaczęłam ćwiczyć mięśnie pleców, brzucha oczywiście też i jak już weszło mi w krew trzymanie się prosto to brzuch jakos przestał odstawać... samprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Bancroft 4 paź 2010, 16:59
    Mięśnie brzucha bardzo ładnie rzeźbi bieganie. Nie myślimy o tym, ale napinamy wtedy brzuszek i ćwiczymy mięsnieuśmiech
    Cytuj
  • pacjentka 4 paź 2010, 18:52
    Zgadza się, z tym że to działa już nawet przy szybkim marszu. Nordic walking jest dobry na mięsnie brzucha, a przy okazji na całą masę innych mięsniprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Solniczka84 4 paź 2010, 19:42
    Jak ktoś nie słyszał o aerobicznej szóstce Joe Weidera to polecam, daje super efekty! I fajnie motywuje ten program, bo na każdy dzień jest konkretny zestaw do zrobienia.
    Cytuj
  • Iolla007 4 paź 2010, 22:48
    Hulahop jest dobry żeby zgubić sadełko na brzuchu i taniec brzucha. Niekoniecznie profesjonalnyprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Gaik 4 paź 2010, 23:10
    Solniczka84 napisał:Jak ktoś nie słyszał o aerobicznej szóstce Joe Weidera to polecam, daje super efekty! I fajnie motywuje ten program, bo na każdy dzień jest konkretny zestaw do zrobienia.
    Ja próbowałam, ale wymiękam gdzieś koło 20. dniauśmiech Do tego to dopiero trzeba wytrwałości...
    Cytuj
  • yellowphone 5 paź 2010, 1:02
    Ja też robiłam 6 Weidera, ale to pomaga mięsnie ukształtowac, a nie spalić tłuszczyk.
    Cytuj
  • Bancroft 5 paź 2010, 8:43
    Bo od spalanie tłuszczu to są aerobowe ćwiczenia! Np bieganieuśmiech
    Cytuj
  • D3niCle0 5 paź 2010, 9:17
    No tak, ale bieganie nie jest dla wszystkich. Raz, że trzeba lubić, a dwa, że jak się ma problem ze stawami kolanowymi to nie bardzo można...
    Cytuj
  • Bancroft 5 paź 2010, 12:45
    No fakt. Ale są jeszcze inne taki orbitrek czy coś w tym stylu.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum