Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Sposoby na płaski brzuch?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Sposoby na płaski brzuch?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Lorelei 5 paź 2010, 16:16
    Dieta też jest istotna jeśli chce się mieć brzuch płaski. Trzeba unikać wzdymajacych rzeczy...
    Cytuj
  • D3niCle0 5 paź 2010, 17:09
    Ja czytalam, że węglowodany, a zwłaszcza słodycze i białe pieczywo fermentuja dlugo w jelitach i to one powodują wzdęcia. Dlatego lepiej ich unikać a jeśli już to jeść np pieczywo rano, do wczesnego popołudnia. A potem mięso lub ryby i warzywa... I to też lepiej nie surowe (pęcznieją w brzuchu)
    Cytuj
  • endzi 10 paź 2010, 17:41
    Ja biorę hormony i niestety tyję....
    Lekarz zalecił mi zero słodyczy... Minimum tłuszczy..... Nie jem białego pieczywa..... (w ogóle staram się nie jeść pieczywa język ) zamiast herbaty czy kawy rano piję wodę i tak przez cały dzień (niegazowaną!!) Zapisałam się na basen sama chodzę 2 razy w tygodniu po 2h + jeszcze ze szkołą 1h w tygodniu. Biegam 2km dziennie.... robię 150 brzuszków co dzień.....
    I moje efekty>przebiegły>przebiegły>przebiegły Schudłam 6kg w 2tygodnie mam ładne zbite mięśnie nóg, jędrniejszy biust i....... Nadal oponkę na brzuchu!! Pomóżcie!!
    Cytuj
  • karolfm 10 paź 2010, 18:34
    Polecam Ci te filmiki na Youtube

    http://www.youtube.com/watch?v=782Riok8RGU&feature=related

    Bądź wytrwałym te ćwiczenia są nie łatwe.

    Pozdrawiam
    Karol Ł.
    Cytuj
  • IwonaBestPartner 27 paź 2010, 15:45
    Cześć uśmiech Ja też do niedawna miałam problem z dużą nadwagą, brzuchem, udami itd., ale wszystko się zmieniło gdy poznałam rewelacyjny program gdzie bez większego wysiłku zrzuciłam 21 kg w pół roku i pozbyłam się niechcianych fałdek między innymi na brzuchuuśmiech. Mogę Cie z tym zapoznać jeśli chcesz. Efekt gwarantowanyuśmiech (Moi znajomi też z tego skorzystali i mają rewelacyjne efekty)
    Cytuj
  • kari_donsion667 24 lip 2013, 10:20
    Wzdęcia robią się nie tylko od jedzenia.
    Cytuj
  • blackno1 25 lip 2013, 9:24     (ostatnio zmieniony przez autora 15 lis 2013, 10:26, w całości zmieniany 2 razy)
    Codzienne masaże żeby ułatwić cyrkulacje i przepływ krwi w okolicach brzucha. Unikanie jedzenia które może powodować wzdęcia. Wzmocnienie tkanki mięśniowej też się przyda, proponuje ćwiczenia tamilee webb chce mieć taki brzuch, albo 6 weidera (dla wytrwałych, ja po 30 dniach byłam już wynudzona monotonią język). Poza tym hulahop, albo twister, ładnie pogłębi twoją talie i świetnie zadziała na boczki, powodzenia. przymrużenie oka
    Cytuj
  • Magda6789 8 sie 2013, 12:34
    Ja korzystałam, z różnych wpisów na tej stronie 6-pak płaski brzuch Po około 4 tygodniach zauważyłam żę zaczeły pojawiać mi się pierwsze widoczne mięśnie na brzuchu, zobaczymy co będzie dalej, ale strona godna poleceniauśmiech
    Cytuj
  • katarzyn_888 19 wrz 2013, 15:10
    To są moje rady, dzięki którym możesz osiągnąć sylwetkę o jakiej marzysz. Najważniejsze są chęci, systematyczność i mobilizacja !
    Zacznij dietę, systematycznie wykonuj ćwiczenia i zadbaj o kondycję twojej skóry, a przekonasz się, że efekty przyjdą szybko.
    Cytuj
  • Vizzy 23 wrz 2013, 9:27
    w nowym shape sporo o tym piszą, ale rzucają raczej klasycznymi frazesami typu nawadnianie, nie jedzenie słodyczy itp. niemniej warto zajrzeć, może coś Ci podpowiedzą.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum