Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Szukam trwałej szminki na makijaż ślubny..., strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Szukam trwałej szminki na makijaż ślubny...

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • karina_k 19 wrz 2010, 16:14
    Ja bym się kierowała głównie wyborem koloru i tego czy pomadka jest matowa (te perłowe tłuste, schodzą bardzo szybko).
    Prawda jest taka, że wszystkie marki z danej półki cenowej są podobnej jakości. Jeśli zdecydujesz się zainwestować 130 zł to nie ma znaczenia czy wybierzesz Guerlain, Diora , Chanel czy Lancome - wszystkie będą równie dobre i oczywiście oprócz koloru, będą też pielęgnowały usta.
    Cytuj
  • malgosia_d 19 wrz 2010, 18:34
    Ja bym na Twoim miejscu zaszalała i kupiła sobie markową pomadkę, można wśród nich znaleźć naprawdę niepowtarzalne kolory. Najlepiej wybierz się do sklepu z butami, do których dobierasz i od razu możesz kupić lakier pod kolor.
    Swoją drogą to bardzo fajny pomysł z tymi kolorowymi akcentami. Fuksja brzmi świetnie uśmiech
    Cytuj
  • brendawalsh 19 wrz 2010, 19:55
    Dzięki, zobaczyłam coś takiego w jakimś katalogu ślubnym i strasznie mi się spodobało. Potem trafiłam na piękne buty w kolorze fuksji i tak już poszło. Teraz brakuje mi już tylko szminki i lakieru...

    Chyba jednak zaszaleję i kupię sobie taką droższą szminkę, w końcu ślub bierze się tylko raz, a będzie potem na inne okazje, zwłaszcza, że buty też mam zamiar od czasu do czasu założyć.

    Zastanawiam się, czy na pomadkę nałożyć jeszcze błyszczyk. Myślicie, żeby też zainwestować w błyszczyk? Droższy da lepszy efekt?
    Cytuj
  • casinda_ebe 19 wrz 2010, 21:45
    Z błyszczykiem nie ma sensu szaleć - zwłaszcza, jeśli postawisz na bezbarwny... Ten za 10 zł ma taką samą funkcję jak ten za 100 zł. Uwierz mi zjadłam już niejeden błyszczyk przymrużenie oka
    Cytuj
  • malgosia_d 19 wrz 2010, 23:10
    Zgadzam się uśmiech Jest szansa, że szminka będzie trwała, ale z błyszczykiem to niemożliwe... przebiegły
    Cytuj
  • yellowphone 20 wrz 2010, 0:38
    Byly takie dwustronne malowidła do ust w sephorze, z jednej strony trwała kolorowa pomadka, z drugiej błyszczyk... ta pomadka, chociaz miała wodnista konsystencję (jak te linery z E. Lauder) była BARDZO trwała. A błyszczyk był konieczny, bez niego ściągało ustauśmiech Z tego co pamietam była fuksja w kolorkach, sęk w tym, że nie wiem czy to jeszcze dostaniesz... ale warto zapytaćuśmiech
    Cytuj
  • aniqa33 20 wrz 2010, 7:41
    yellowphone napisał:Byly takie dwustronne malowidła do ust w sephorze, z jednej strony trwała kolorowa pomadka, z drugiej błyszczyk... ta pomadka, chociaz miała wodnista konsystencję (jak te linery z E. Lauder) była BARDZO trwała. A błyszczyk był konieczny, bez niego ściągało ustauśmiech Z tego co pamietam była fuksja w kolorkach, sęk w tym, że nie wiem czy to jeszcze dostaniesz... ale warto zapytaćuśmiech
    To chyba też jest wynalazek Estee Lauder przymrużenie oka Przynajmniej u nich kiedyś coś takiego widziałam. Swoją drogą oni często stawiają na trwałe kosmetyki kolorowe - chociażby ich genialny podkład Double Wear - jest nie do zdarcia przymrużenie oka
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum