Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Usuwanie przebarwień, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Usuwanie przebarwień

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • nafnafff 29 maj 2011, 11:26
    Tak szczerze to ja kompletnie nie wierzę w kremy czy maści usuwające blizny,jak ma mi pomóc kem, skoro blizna to ubytek tkanki łącznej, więc trzeba silniejszej ingerencji żeby to odbudować. Na przebarwienia to może prędzej...
    Cytuj
  • pukawka 29 maj 2011, 15:17
    Dziewczyny, a myslicie, że jakby tak regularnie, powiedzmy co drugi dzień robić sobie peeling w domu to mozna tak na własną reke to zniwelować? Nie mam za bardzo kasy na zabiegi u kosmetyczki, a mojej cerze teżdaleko do ideału... Bez podkładu i pudru wstyd się ludziom pokazać.
    Cytuj
  • caipirinha 29 maj 2011, 15:47
    Z tymi kwasami radzę Wam uważać, może to i dobre, ale trzeba znaleźć dobry, sprawdzony przez kogoś gabinet kosmetyczny. Moja znajoma z pracy opowiadała mi, że chciała w ten sposób usunąć sobie z twarzy i pleców ślady po trądziku i babka jej zrobiła kwasy, po piewszym zabiegu wywaliło jej takie paskudne podskórne wypryski wypełnione ropą, ale poszła na drugi, bo babka jeje powiedziała, że po pierwszym to nomalne. Ale po drugim było jeszcze gorzej i więcej nie poszła, koniec końców prawie dwa lata leczyła sie u dermatologa. A dermatolog jej powiedział, że to mogła być reakcja uczuleniowa, a ta kosmetyczka nie robiła jej żadnej próy uczuleniowej.
    Cytuj
  • nouv88 29 maj 2011, 16:35
    A oddała jej chociaż kasę? Ja bym pozwała taką pożal się Boże kosmetyczkę.
    Cytuj
  • caipirinha 29 maj 2011, 19:38
    No oddała jej pieniądze, bo ją postraszyła, że spotkają się w sądzie. Ale przez te dwa lata wydała fortunę na wizyty u lekarza i leki.
    Cytuj
  • HaAnia 3 cze 2011, 11:36
    Usuwanie przebarwień niestety wcale nie jest łatwe skrzywienie Wiem coś o tym, bo sama mam na łapach przebarwienia i jakoś żadne kremy mi super mocno jak do tej pory nie pomagały. Kiedyś czytałam zresztą bodajże na [url=http://www.apteki-medyczne-blog.pl/przedstawiciel-medyczny-praca-opinie/] forum medyczne apteki[/url] o tym, że tego rodzaju rzeczy to chyba najlepiej jest laserowo usuwać, ale głowy sobie za to uciąć nie dam. Zresztą, ja w działania tego rodzaju kremów to wierzę mniej więcej tak samo, jak w działanie specyfików do wsmarowywania na rozstępy i cellulit. Z reguły dają po prostu zero rezultatów. A kosztują sporo, niestety ;//
    Cytuj
  • salma2 3 cze 2011, 13:06
    HaAnia napisał:Usuwanie przebarwień niestety wcale nie jest łatwe skrzywienie Wiem coś o tym, bo sama mam na łapach przebarwienia i jakoś żadne kremy mi super mocno jak do tej pory nie pomagały. Kiedyś czytałam zresztą bodajże na [url=http://www.apteki-medyczne-blog.pl/przedstawiciel-medyczny-praca-opinie/] forum medyczne apteki[/url] o tym, że tego rodzaju rzeczy to chyba najlepiej jest laserowo usuwać, ale głowy sobie za to uciąć nie dam. Zresztą, ja w działania tego rodzaju kremów to wierzę mniej więcej tak samo, jak w działanie specyfików do wsmarowywania na rozstępy i cellulit. Z reguły dają po prostu zero rezultatów. A kosztują sporo, niestety ;//
    Oj z tymi przebarwieniami różnie bywa tez mam i narazie żaden krem mi nie pomógł nocóz wole posiedziec troche w necie i upolować jakiec ciuchowe okazje polecam portal a szczególnie spódniczkę jest śliczna , jest tam także konkurs z nagrodami!!
    Cytuj
  • Sarna7 21 cze 2011, 12:18
    Zawsze można spróbować laserowego usuwania przebarwień... Przynajmniej jest gwarancja, że to już dożywotnio uśmiech Kosmetyki bywają zawodne a ich działanie trwa tak długo, jak się je stosuje. Po zakończeniu kuracji często kończą się też efekty... Tutaj jest wszystko fajnie opisane
    Dokładne opisy i pełne informacje z których sama korzystam...
    Cytuj
  • claudinia 21 cze 2011, 14:02
    Chciałabym się pozbyć problemów skórnych, jakie mnie nękają od pewnego czasu a chodzi mi o leczenie przebarwień posłonecznych. Możecie mi polecić jakiś sprawdzony gabinet, oferujący takie zabiegi w śląskiem?
    Cytuj
  • eleon33 28 cze 2011, 14:12
    Nie dziwie ci się takie przebarwienia nie wyglądają, kiedyś też miałam z tym problem ze swojej strony mogę ci polecić gabinet w Mikołowie mają szeroką ofertę również usuwanie takich przebarwień. Z kremów nigdy nie korzystałam wieć nie wiem jak działają.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Jaki depilator?
Następna: Moda męska