Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Zapalenie pęcherza, co polecacie ?, strona 6

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zapalenie pęcherza, co polecacie ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Lilka32 29 lip 2019, 19:41
    Dokładnie też się zawsze obawiałam takich "wypadków" na szczęście można kupić teraz fajne chłonne wkładki.
    Cytuj
  • Luiziana 31 lip 2019, 9:54
    tak wkładki są bardzo dobre i chłonne. A komfort z tym związany bezcenny. Dobrze że mamy Doz i takią ofertę.
    Cytuj
  • Lilka32 12 sie 2019, 21:08
    Warto też podpytać ich w aptece o refundację, wyjaśnią i powiedzą co trzeba zrobić i czy się należy.
    Cytuj
  • Uncia 24 sie 2019, 19:00
    A to na wkładki też się może należeć? Gdzie pytać o taką refundację? W aptece?
    Cytuj
  • Lilka32 24 sie 2019, 22:13
    Tak, spokojnie możesz zapytać w aptece, dużo info można znaleźć też na stronie doz, ale Pani z apteki pokieruje i powie co i jak załatwić.
    Cytuj
  • Uncia 21 wrz 2019, 22:43
    Faktycznie, Pani w aptece doz była bardzo pomocna, udało mi się wszystko załatwić, dostałam też próbki żeby potestować.
    Cytuj
  • Luiziana 29 wrz 2019, 10:01
    powiem że jeszcze jednej osobie poleciłam wizyte w aptece Doz i zakup wkładek Tena moge powiedziec że kolejna osoba jest mega zadowolona
    Cytuj
  • Martyna29 22 gru 2019, 18:19
    Ja też dzięki Wam się dowiedziałam i kupiłam te wkładki i faktycznie są super.
    Cytuj
  • Zonka25 31 gru 2019, 10:53
    Wkładki z Teny są fantastyczne, korzystałam z nich po ciąży jak miałam małe problemy, nie raz mnie uratowały.
    Cytuj
  • Luiziana 31 gru 2019, 17:08
    Zgodzę się całkowicie Tena ma rewelacyjne środki higieniczne a w Doz można dostać darmowe próbki rówżnych srodków
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum