Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Zdrowe przekąski, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zdrowe przekąski

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • birata 9 lut 2011, 8:46
    Ja czasami jem też Danio z platkami owsianymi, podobno sa bardzo zdrowe i nieźle pęcznieją w żołądku.
    Cytuj
  • Manolito 9 lut 2011, 9:47
    Ja własnie też wole zjeść coś konkretnego niz takie pierdoły do pochrupania. Orzeszkami czy paluszkami się za bardzo nie najem, zaraz znów jestem głodny i myśle co tu zjeść. A taka kanapka czy salatka to zdrowy lekki posiłek, jestem najedzony na jakiś czas i mam poczucie, że zdrowo jem, a nie zapycham się pustymi kaloriamiuśmiech
    Cytuj
  • birata 9 lut 2011, 10:50
    Orzechy to nie są puste kalorie, żurawina i rodzynki też są z jednej storny zdrowe, tyle, że po pierwsze kaloryczne, po drugie ciężko się nimi najeść.
    Cytuj
  • PannaDziewanna 9 lut 2011, 14:25
    Moje propozycje przekąsek do pracy to: serek wiejski z pomidorem i oliwkami, płatki musli w saszetce z jogurtem, sałatka owocowa (jak mam czas ją w domu przygotować), sałatki róne kupione w pobliskim sklepikuuśmiech czasem tost, ale szkoda mi czasu na robienie tego w pracy. Ogólnie to uwielbiam sałatki, ale nie chce mi się uch zbyt czesto robić, a w sklepie obok mojej pracy nie zawsze są.
    Cytuj
  • yellowphone 9 lut 2011, 17:22
    Moja ulubiona przekąska to robione w domu ciastka owsiane. Jako że kocham słodycze i nie potrafie sie bez nich obejść, to mam wymówkę, że te ciastka są bardzo zdrowe, bo z płatkow owsianychwielki uśmiech A do tego pyyyyszne! Jeszcze lepsze z owocowym jogurtem. Jak zjem to około 13 (zaczynam być głodna po sniadaniu) to na następnych kilka godzin jestem najedzona I O TO CHODZIwielki uśmiech
    Cytuj
  • becia_koronczarka 9 lut 2011, 19:35
    U mnie sałatki rządzą. Ostatnio w warzywniaku pojawiły się kalafiory, to uskuteczniam moją ulubioną. Kalafior pocięty na różyczki gotuję, ale krótko, żeby został chrupiący. Do tego pokrojone w kostki pomidor i 2 jajka na twardo, koperek i sos: jogurt z solą, pieprzem i ząbkiem czosnku. Pycha! Wypróbuję i Wasze przepisy, bo jeszcze ich nie znam.
    Cytuj
  • Eli2010 9 lut 2011, 20:32
    Ja robię sobie kanapki, pyszne, sycące i bardzo zdrowe! uśmiech
    Cytuj
  • birata 10 lut 2011, 0:02
    No może i zdrowe, zależy co tam nawkładać... Ale jak chcę się odchudzać to raczej nie powinnam jeść chleba nie?
    Cytuj
  • Eli2010 10 lut 2011, 1:27
    No zależy, moim zdaniem mogą być bardzo dobrym posiłkiem nawet na diecie. Ja np korzystam z bułek grahamek, a czasem sama piekę chleb, to już w ogóle, bo jest pełen ziaren i ma full błonnikauśmiech Do tego pakuję grubo kiełków, chudą wędlinę, zamiast masla smaruję keczupem. Nie wiem ile to może mieć kalorii, ale myślę, że to bardzo dobra opcja na lekki posiłek. Na pewno od tego nie przytyjeszuśmiech
    Cytuj
  • Filiposlaw 10 lut 2011, 8:31
    Ja też jem kanapki i jakoś nie tyjęuśmiech Zamiast szynki czasem sobie daję plaster bialego sera i jeszcze pomidor, ogórek. Przecież to samo zdrowie!
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Masaż tajski