Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Zdrowe przekąski, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zdrowe przekąski

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • WitoldEs 11 lut 2011, 14:32
    Jak chcecie nietuczące kanapki to używajcie tego pieczywa z tekturyprzymrużenie oka Albo wafli ryżowych.
    Cytuj
  • Manolito 11 lut 2011, 16:05
    A macie jakieś sposoby na jedzenie ryb na zimno? Wszędzie mówią, że takie zdrowe, ale ja jakoś nie mam innego pomysłu niz smażone na patelni. Jecie ryby?
    Cytuj
  • Wperek 30 maj 2011, 14:47
    moje przekąski są konkretne, jak jestem na diecie to nie jem ich w ogóle, ale jak nie to korzystam wielki uśmiech mój typ to paluszki beer fingers, wersja light czyli z samą solą czy sezamem, a wersja najlepsza to w polewie czekoladowej do piwa wielki uśmiech Mniaaam
    Cytuj
  • Machiavelli 4 lip 2011, 15:07
    Paluszki do piwa chyba najzdrowsze nie są przymrużenie oka ale nie da się ukryć, że są dobre. Podobnie jak orzeszki - każdy wie, że nie wolno ich jeść w nadmiarze, a jak się zacznie to już nie można przestać.

    Moją zdrową, a przy tym bardzo dobrą przekąską ostatnio są warzywa z hummusem. Warzywka kupuję świeże w zieleniaku, hummus w dobrych delikatesach (polecam szczególnie whomus?) i jak napada mnie chwila słabości to w ten smaczny i zdrowy sposób się zajadam uśmiech Przynajmniej nie mam później wyrzutów sumienia!
    Cytuj
  • Jolanda2011 11 lip 2011, 12:59
    Co do zdrowych przekąsek, to ja najczęściej jem owoce i warzywa. Staram się też przynajmniej dwa razy w tygodniu zjeść rybkęuśmiech Czasami jednak nie mam czasu na przygotowanie jakichś przekąsek czy też większego dania, dlatego też zdarza mi się coś zamówić z jedzenie dowóz. Mają tam także oprócz typowych dań kuchni polskiej, dietetyczne potrawy i mnóstwo potraw rybnych. Naprawdę polecam.
    Cytuj
  • pola124 6 sie 2012, 21:10
    Moją ulubioną przekąską w pracy i nie tylko są jagody goji. Są przepyszne i co najważniejsze bardzo zdrowe. Zawierają trzy razy więcej żelaza niż szpinak! Są też źródłem bardzo cennych dla zdrowia nienasyconych kwasów tłuszczowych. Te niewielkie czerwone owoce są naprawdę świetne, szczególnie, kiedy dopadnie ochota na coś słodkiego. Zawsze zamawiam je przy okazji robienia zakupów na natoobe.pl.
    Cytuj
  • 8 sie 2012, 10:56
    Najzdrowszymi przekąskami są te z warzyw i kurczaka. A można z nich wyczarować naprawdę fajne przystawki. Mam np. takie przepisy na dania z kurczaka : grillowane paseczku z kurczaka, malutkie saszetki kurczakowi, takie stixy z kurczaka lub warzyw.
    Cytuj
  • fas24 13 sie 2012, 13:47
    Dla mnie najlepszy jest taki kurczak na ostro. Po ograniczeniu tłuszczu można się cieszyć zdrowym daniem.
    Cytuj
  • 17 sie 2012, 12:55
    Hej, polecam takie warzywne nuggetsy , które sa wprost świetne jako zdrowe przekąski. A ten kurczaka na ostro to musi być nie smażony uśmiech
    Cytuj
  • Caterina071 16 lip 2013, 15:24
    Od czasu do czasu można sobie też pozwolić nawet na słodycze! Polecam silikonowe foremki do lizaków, za pomocą których samodzielnie można wykonać czekoladowe lizaki o różnych smakach. Pychaaa.! uśmiech
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Masaż tajski