Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Zdrowe przekąski, strona 6

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zdrowe przekąski

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie  1 2 3 4 5 6 z 6
  • Nocturis 15 lis 2013, 10:29
    Najtrudniej przestawić się na zdrowsze żywienie, nawet jeśli chodzi o same przekąski. Jak ktoś ma z tym problem, to może wykorzystać odpowiednią [url=http://]aplikację[/url] z hellozdrowie. Powinna lepiej to zorganizować.
    Cytuj
  • tomber 3 gru 2013, 16:59
    zdrowe przekąśki? może coś z tego artykułu na hellozdrowie
    Cytuj
  • xahon 5 gru 2013, 9:57
    Jeśli chodzi o zdrowe przekąski to na pewno sałatki owocowe lub warzywne, albo same owoce. Do tego jogurt, muesli albo ciasteczka owsiane uśmiech
    Cytuj
  • drwitt 5 gru 2013, 10:41
    Ja inaczej rozwiązuje problem. Rano śniadanie: płatki z mlekiem, a do pracy staram się nie brać pieczywa (mam zdecydowanie dość kanapek!!), ale warzywka: rzodkiewka, marchewka, sałata, papryka, pomidorki małe uśmiech porcja warzyw wypełnia mnie do końca pracy... ale oczywiście smutny nie obejdzie się bez słodziucha, staram się bardzo, ale to silniejsze ode mnie.. chociaż mały kęs czekolady na podniesienie cukru język (tak sobie tłumacze).
    Cytuj
  • Marika1987 14 lis 2014, 14:02
    Dla mnie najlepszą przekąską są musli z jogurtem - zdrowe, smaczne i szybkie w przygotowaniu.
    Cytuj
  • kafara 30 lis 2014, 16:12
    Dla mnie ostatnio najlepiej sprawdzają się jogurty Bakoma premium gold. Są większe od tradycyjnych, o fajnych smakach więc idealnie na przekąskę uśmiech
    Cytuj
  • kasiuniaa 7 gru 2014, 9:42     (ostatnio zmieniony przez autora 7 gru 2014, 9:42, w całości zmieniany 1 raz)
    Dla mnie najsmaczniejsze przekąski to ciasteczka owsianeuśmiech staram się nawet kupować większy zapas np. takie ekologiczne.
    Cytuj
  • AngelikaSwie 11 mar 2015, 13:10
    Ja bardzo często podjadałam w pracy. Po prostu nie mogłam się opanować. Niestety ale mam dość wyczerpującą pracę umysłową tak więc za bardzo nie dało się tego uniknąć. Same wiecie jak to jest. Przez to niestety tyłam.
    Od stycznia jestem na diecie - takie moje postanowienie noworoczne. Przestawiłam sie na suszone owoce oraz orzechy Potrafią tak samo sycić jak słodycze a jednak nie są niezdrowe
    Świetnym zamiennikiem słodyczy są również ciasteczka zbożowe.
    Cytuj
 1 2 3 4 5 6 z 6
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Masaż tajski