Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Zmniejszanie piersi, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zmniejszanie piersi

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Aquarella 30 sty 2013, 15:04
    Właściwie jakie znaczenie ma tutaj nazwa - "plastyka" czy "zmniejszanie"? Najważniejsze, żeby trafić do dobrego szpitala i lekarza, żeby operacja została przeprowadzona, jak należy. A więc powinna to być chirurgia plastyczna na najwyższym poziomie.
    Cytuj
  • Marta30S 8 lut 2013, 17:14
    A zdaje się , że właśnie widziałam ostatnio pana Osucha na liście polecany chirurg plastyczny na znanym lekarzuuśmiech
    No coż, jak ktoś jest dobry, to opinia się ciągnie.
    na szczęście to działa w obie strony.
    Cytuj
  • zlotyklos 10 cze 2013, 9:53
    mogę potwierdzić te opinie, doktor Piotr jest świetny, nie tylko jeśli chodzi o umiejętności w dziedzinie chirurgii plastycznej, ale też ze względu na podejście do pacjentów.
    Cytuj
  • darlej 10 cze 2013, 14:40
    No podejście to jest 50 % sukcesu do tego, żeby operacja się udała.


    Cytuj
  • ElaW 13 cze 2013, 22:31
    Ja miałam odwrotny problem powiększałam piersi własnym tłuszczem w Elite w Warszawie, zapytaj czy tam nie wykonują zabiegu zmniejszania. Bardzo profesjonalne miejsce i z czystym sercem polecam bo robiłam tam już kilka rzeczy i jestem w 100% zadowolona.
    Cytuj
  • zylek 4 paź 2013, 12:44
    Tak naprawdę wystarczą podstawowe operacje, sami zobaczcie - http://likemed.com/pl/construction-and-breast-size/jak-sprawic-by-piersi-byly-twoim-atutem.html Tylko na takich zasadach można uzyskać zadowalające efekty, musicie same dbać o swoje piersi, ale również wasi mężowie nie mogą o tym zapominać ;-)
    Cytuj
  • raffaello 12 lis 2013, 21:22     (ostatnio zmieniony przez autora 12 lis 2013, 21:23, w całości zmieniany 1 raz)
    Witajcie! Jeśli szukacie naprawdę dobrego chirurga plastycznego na terenie Dolnego Śląska to polecam Wam dra Andrzeja Michalaka, który przeprowadza [url=http://]operacje plastyczne wrocław[/url] w zakresie medycyny estetycznej, kosmetycznej i chirurgii plastycznej. Słyszałam o nim same dobre opinie a poza tym sama korzystałam z jego usług (wycinanie znamion i botox).
    Cytuj
  • Klinika_Promienista 30 gru 2013, 18:49
    Szanowni Państwo,

    jednym z atrybutów kobiecości z pewnością są piersi, dlatego też dla poczucia własnego piękna i podniesienia samooceny wiele pań postanawia operacyjnie poprawić ich wielkość, kształt, proporcje czy też profil. Przed zabiegiem powiększania piersi, po dokładnej analizie badań, wywiadzie lekarskim, ocenie budowy anatomicznej piersi i wykonaniu pomiarów, chirurg razem z pacjentką podejmuje decyzję dotyczącą wielkości i kształtu biustu. Istnieją różne rodzaje implantów – wypełnione żelem silikonowym lub roztworem soli fizjologicznej. Są one również zróżnicowane pod względem kształtów i rozmiarów. Wybrać można implanty okrągłe, które powodują efekt pełności biustu lub anatomiczne – przypominające kroplę łzy, które odzwierciedlają naturalny profil piersi.
    Możliwe jest też zmniejszenie zbyt dużych piersi, które obciążają kręgosłup, powodują bóle pleców, ramion, kończyn górnych, deformację klatki piersiowej. Korekta biustu pozwala na zminimalizowanie lub całkowite usunięcie takich dolegliwości. Przed zabiegiem piersi zostają dokładnie zmierzone, a przebieg nacięć rysuje się na skórze. Na podstawie rysunku usuwa się fragmenty skóry, trzony gruczołu sutkowego oraz tkanki tłuszczowej.

    Zespół poznańskiej Kliniki Promienistej
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Skup włosów
Następna: Pokonac stres!