Favore.plForumPozostałe tematy

Jaki prezent dla meza, strona 11

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki prezent dla meza

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  6 7 8 9 10 11 12 13 z 13  
  • Selenaa 19 maj 2016, 10:29
    Jak jara go adrenalina to do motoprezentu go zaprowadź . Tam można sobie wybrać super autko , zawrotną prędkość . Jest taka adrenalina , że uszy dębieją. Proszę wejsc na ich strone i samemu zobaczyć jakie auta mają do wyboru.
    Cytuj
  • Amee 1 cze 2016, 2:11
    A może jakiś ekstremalny skok? Raz się żyje.
    Cytuj
  • UllKa 2 cze 2016, 20:59
    Agna napisał:Może dobry zegarek np. Aztorin, Albert Riele.
    Oglądałam je w Aparcie - rewelacyjne zegarki.Bardzo dobre marki przymrużenie oka
    Cytuj
  • auster33 4 cze 2016, 11:14
    Moze cos ekstremalnego. Jakieś skok z bungie.
    Cytuj
  • zataraa2 6 cze 2016, 10:15
    Ja swojemu ostatnio kupiłam bardzo fajną strzyżarkę uśmiech, wczesniejsza już ledwo chodziła i ciągle na nią narzekał, a teraz ma taką designerską z babylissa uśmiech nawet chętniej jej używa niz tamtej przymrużenie oka
    Cytuj
  • agadys 12 cze 2016, 7:50
    Zegarek to zawsze dobry i sprawdzony prezent, w zeszłym roku kupiłam sobie w PrezentBox pl JVD z serii Miyota z japońskim mechanizmem i sprawuje się bardzo dobrze do tej pory. Teraz będę zamawiać u nich dla brata na jego 40 urodziny też JVD z serii Seaplane z różnymi bajerami, z tego co czytałam to jedne z najlepszych zegarków i najmniej awaryjne więc warto pokusić się o taki prezent.
    Cytuj
  • rufnel 20 cze 2016, 16:47     (ostatnio zmieniony przez autora 27 cze 2016, 16:36, w całości zmieniany 2 razy)
    To jeszcze zależy od wieku i upodobań, ale może jakaś fajna koszulka z nadrukiem? Co o tym sądzicie? Np. tutaj jest całkiem ciekawa oferta http://mryazz.pl/kategoria/t-shirt
    Cytuj
  • zataraa2 26 lip 2016, 22:00
    Jak ktoś lubi gry karciane i fantasy to bardo fajna jest gra magic the gathering arena of the planswalkers, mąż dostał od znajomych w prezencie, bo on uwielbia takie rzeczy, przy karciankach mógłby spędzić cały dzień wielki uśmiech, choć przyznaję że i ja się wciągnęłam, mam już nawet ulubioną postać i powoli swoją taktykę tworzę, jak syn trochę podrośnie to też myślę że z nami chętnie zagra
    Cytuj
  • Agna 19 sie 2016, 9:57
    Ja o tym zegarku mówiłam uśmiech
    https://www.apart.pl/zegarki/aztorin/Aztorin-Sport/5135
    Cytuj
  • MartynKa79 22 sie 2016, 22:46
    Jeżeli pali papierosy, to ucieszy go elegancki zestaw z e-papierosem. Niedawno kupowałam dla teścia i bardzo się z takiego prezentu ucieszył. Faceci lubią gadżety, a zestaw Equal wygląda bardzo efektownie. uśmiech
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum