Favore.plForumPozostałe tematy

Jaki prezent dla meza, strona 13

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki prezent dla meza

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  8 9 10 11 12 13 z 13
  • Tomaotoma 5 maj 2017, 13:27
    Ja też muszę coś wynaleźć dla swojego, myślałam nad jakimś gadżetem z elektroniki, macie jakieś ciekawe propozycje ? Mój mąż to ogromny gadżecierz dodam. Ostatnio wpadł mi do głowy głośnik bezprzewodowy do komórki, coś takiego http://www.philips.pl/c-m-so/przenosne-odtwarzacze-audio/przenosne-glosniki-bluetooth/najnowszy#filters=PORTABLE_BLUETOOTH_SPEAKERS_SU&sliders=&support=&price=&priceBoxes=&page=&layout=12.subcategory.p-grid-icon jak Wy to widzicie ? Czy nie bardzo ?
    Cytuj
  • Lonka222 8 maj 2017, 11:48
    Myślę, że banalnie - krawat, koszula. Chyba że coś bardzie osobistego, jak bokserki. A może ma jakieś zainteresowania? uśmiech
    Cytuj
  • Ecia 9 maj 2017, 21:58
    Zdecydowanie warto takie jakie są jego hobby czy zainteresowania.
    U mnie jakis czas temu było łucznictwo na topie, teraz motocykl przymrużenie oka
    Zawsze jakiś pomysł się znajdzie
    Cytuj
  • Loroeszika 12 maj 2017, 15:52
    @Tomaotoma jeśli Twój mąż lubi gadżety to taki głośnik powinien mu się spodobac. Mozesz też postawić na coś bardziej praktycznego. Ja kupiłam mojemu Adamowi smartfona Huawei P10 Dual SIM ( http://www.ceneo.pl/50536652 ). Zawsze się wkurzał, że musi dwa telefony nosić. A teraz wszystko ma w jedynym uśmiech
    Cytuj
  • jarek7 14 maj 2017, 21:55     (ostatnio zmieniony przez autora 14 maj 2017, 21:55, w całości zmieniany 1 raz)
    narzędzia to też całkiem uniwersalny prezent, kupiłem sobie ostatnio podkaszarkę ryobi i teraz z trawnika nie można mnie przegonic, faceci lubią gadżety a dobry sprzęt wcale nie musi kosztować majątku
    Cytuj
  • kava 14 maj 2017, 22:25
    co z narzędziami? chyba panowie lubią takie gadżety, mój ma niedługo urodziny i chyba kupię mu coś nowergo do kolekcji, ma już kilka rzeczy ryobi więc pewnie pójdę w tym kierunku, tam ożna zmieniać baterię między tymi modelami więc w zasadzie jedna ładowarka jest do większości rzeczy
    Cytuj
  • UllKa 25 lip 2017, 16:41
    Agna napisał:Też myślę że zegarek to niezły pomysł. Aztorin to porządna marka.
    Na bransoletach elegancko się prezentują.
    Cytuj
  • marta899 4 paź 2017, 13:13
    Dokladnie, trafic dobrze w upodobania to klucz do sukcesu.
    Cytuj
  • pajkama 19 paź 2017, 9:54
    Hitem, ostatnim okazała się kamerka mikavi pq1 gps, facet jeździ po 1-2 tys km tygodniowo, na służbowe auto musi mocno uważać i zawsze to ma nagrania jakby jakiś problem wystąpił, w tej kamerce nic sie nie ukryje bo obraz jest hd i też sporo kamera zbiera z drogi, lącznie z chodnikiem nawet
    Cytuj
  • izapixi 7 gru 2017, 11:54
    Dobry trymer do brody to też pewniak dla każdego brodacza, mój ma beard designera, używa go bardzo często, bo lubi nosić krótszy zarost, wiem że można używać pod wodą i też łatwo wyczyścić. Trymer ciekawie wygląda, to też zaleta dla faceta, przecież większość z nich jest wzrokowcami i jak coś wygląda fajnie to ma dodtatkowe punkty przymrużenie oka
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum