Favore.plForumPozostałe tematy

Jakie ceny za przedszkle?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jakie ceny za przedszkle?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 z 2  
  • zatroskana 28 lip 2010, 10:17
    Jestem ciekawa jak wyglądają ceny za przedszkole? Właśnie szukam czegoś dla mojego dziecka i robię wstępne rozeznanie, czy ceny są w miarę stałe, czy warto w tej kwestii trochę poszukać...
    Cytuj
  • D3niCle0 28 lip 2010, 11:42
    Witam, jeżeli chodzi o przedszkola państwowe to płaci się ok 350zl miesięcznie, ale dodatkowo za ubezpieczenie i wyżywienie. Jak chcesz zajęcia dodatkowe to kolejne pieniązki, w sumie uzbiera się ok 600zl... Być może to zależy od lokalizacji, ja mieszkam na peryferiach dużego miasta. Z niepublicznymi to zaczyna się od 800zl, ale z reguły masz w to już wliczone jakieś zajęcia edukacyjne typu angielski, rytmika, zajęcia sportowe...
    Cytuj
  • Ronjaa 28 lip 2010, 12:17
    800zł za prywatne przedszkole? Moi znajomi płacą prawie 1500zł ze wszystkimi zajęciami! Ale trzeba przyznać, że to przedszkole, do którego posyłają córke jest świetne, oferuje bardzo dużo zajęć artystycznych, dużo wycieczek w różne ciekawe miejsca... Do tego monitoring, mogą siedząc w pracy podpatrywać co robi ich dzieckouśmiech
    Cytuj
  • latynowska8 28 lip 2010, 16:01
    To przynajmniej wiedzą za co płacąprzymrużenie oka
    Cytuj
  • pacjentka 28 lip 2010, 17:01
    1500zł to bardzo dużo... chociaż gdyby zapisać dziecko we własnym zakresie na angielski, taniec i powiedzmy jakiś sport, to pewnie wyszłoby na to samo... I powiedzmy sobie szczerze, jeśli sie traktuje przedszkole jak inwestycję w edukację i rozwój dziecka, to chyba warto wybrać naprawde dobrze...
    Cytuj
  • Ronjaa 28 lip 2010, 18:10
    Dokładnie, przedszkole to przecież nie jest przechowalnia dla dzieci. Dzieci są wtedy w bardzo ważnym okresie rozwoju, warto zrobić wszystko by miały jak najlepszą opiekę i możliwościuśmiech
    Cytuj
  • Marta30S 8 sty 2013, 12:00
    My płacimy za przedszkole 350 zł na miesiąc, + 10 zł dziennie za wyżywienie ( a że czesto szykujemy dziecku kanapki i obiady to nie zawsze to wykupujemy) .
    Drugie dziecko ma zniżkę, więc uważamy że to nie jest jakaś zawrotna cena, zwłaszcza, że opieka fajna, zajęcia ciekawe
    i dziecko tez zadowolone (nie ryczy).
    Cytuj
  • Glinka 16 lip 2015, 17:29
    Wiadomo- najtańsze jest publiczne przedszkole. Jednak w niektórych przypadkach lepiej jest wybrać prywatną placówkę. Nasz córeczka chodzi do Kangurka w Białymstoku. Opiekunki są miłe i mają dobre podejście do dzieci. Dzieci uczą się przez zabawę, co jest ważne na tym etapie życia.
    Cytuj
  • losia 3 sie 2015, 18:35
    Nie mam pojęcia jakie są teraz ceny za przedszkole. Jednak cieszy mnie fakt, że Ministerstwo Edukacji wydało opinię, że szkoła nie powinna mieć żadnych "zysków" z ubezpieczania dzieci oraz ubezpieczenie szkolne jest DOBROWOLNE - nie jest obowiązkowe.
    Cytuj
  • kikiki 19 lut 2019, 9:37
    Ja myslę, ze te ceny są bardzo zróznicowane chociażby ze względu na miejscowość. Ja i tak uważam, ze najważniejsze jest to, co dana placówka jest w stanie zaoferować dziecku wzmian. Mój syn chodzi obecnie do grupy 3.5 latków w prywatnej placówce Towarzystwa Edukacyjnego Vizja na Wawrze w stolicy. Nowoczesne i bardzo bezpieczne miejsce z ciekawą ofertą edukacyjną, dużą ilością zajęć dodatkowych. Panie, które opiekują się dziećmi sa bardzo zaangażowane w swoją pracę a to przekłada się bezpośrednio na atmosferę, jaka panuje tu na co dzień.
    Cytuj
1 2 z 2  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum