Favore.plForumPozostałe tematy

Lepszy kot czy kotka?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Lepszy kot czy kotka?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 3 4 z 4  
  • Grantorino 27 sty 2011, 1:51
    Witam. Licze na porade w sprawie płci kota. Obiecaliśmy zwierzaka naszym latoroślom i teraz trwają gorączkowe poszukiwania odpowedniego osobnika. Żona mówi, że koty znaczą teren, z kolei ja słyszałem, że maja lepsze usposobienie, a wiadomo jak to przy dzieciach, chcemy zadbac o bezpieczeństwo wszystkichprzymrużenie oka Macie doswiadczenie z kotami i kotkami-dziewczynami?uśmiech
    Cytuj
  • casia1980 27 sty 2011, 7:21
    Z tym usposobieniem to pierwsze słyszę, ale nie potwierdzamuśmiech Ja mam kotkę, jest straszną przylepą i łagodna jak baranek. A kocur mojej cioci to szatański pomiiot (jak sama o nim mowi) dziki i bez kija nie podchodź. Chyba to indywidualne cechy charakteru kociego o tym decyduja a nie płec jednakuśmiech
    Cytuj
  • Piekarzowa 27 sty 2011, 10:04
    A ja miałam wredną kotkę, co prychala na wszystkich, nawet na mnie - jej jedyna karmicielkę. Ale koty faktycznie sikają.
    Cytuj
  • nouv88 27 sty 2011, 12:29
    Moja znajoma ma kota i szczerze mówiąc ciężko u niej wytrzymać... nie wiem czy ten kot sika gdzieś poza kuwetą, ale chyba tak, bo inaczej chyba nie byłoby tak czuć! Fatalny odórskrzywienie Kotki (płci żeńskiej) są czystsze. Niektórzy sie boją o ciąże, ale można wysterylizować i nie ma problemu.
    Cytuj
  • Grantorino 27 sty 2011, 16:26
    No sterylizację to byśmy chyba tak czy siak wybrali... Niestety, ale to chyba zło konieczne. A orientujecie się czy kocury po sterylizacji też tak znaczą terytorium po kociemu?
    Cytuj
  • pacjentka 27 sty 2011, 18:20
    Wykastrowany kot zazwyczaj nie znaczy terenu, ale to nie do konca zależy od płci. Moja kotka też znaczy teren, tzn nie sika w dowolne miejsce, ale nikt nie może zostawić butów w przedpokoju, bo jak poczuje obcy zapach to... maskuje go swoimprzymrużenie oka
    Cytuj
  • becia_koronczarka 27 sty 2011, 21:04
    Usposobienie kota nie zależy od płci tylko od indywidualnego charakteru... Moja mama ma najmilszą koteczke na swiecie, chcialam miec taką samą i byłam pewna, że jak wezmę kotkę to też będzie taka przymilaśna, jak żywa przytulanka-mruczanka... a trafiła mi się kocica tygrysica, dzika i nieokiełznana. O przytulaniu nie ma mowysmutny
    Cytuj
  • Grantorino 28 sty 2011, 0:30
    Kurcze, a da sie jakoś zaobserwować u takiego małego kociaka jaki ma charakterek? Dzieciaki na pewno będa chcialy go choc czasem pogłaskać i nie chce żeby zrobił im krzywdę. No a poza tym boję się tego znaczenia terenuuśmiech Kurka moze lepiej byłoby kupic psa...przymrużenie oka
    Cytuj
  • pacjentka 28 sty 2011, 7:24
    Są takie preparaty, które odstraszają koty. Wtedy na pewno w takie miejsce nie nasiusia. A co do charakteru to wybieraj spokojnego kociaka, co da sie pomiziać i mruczy, a nie malego dzikusa, który ciagle się rusza i atakuje rękęuśmiech
    Cytuj
  • casia1980 28 sty 2011, 9:11
    Psy też są fajne, ale nie mają w sobie tej tajemniczości i nie potrafią tak cudownie mruczećuśmiech
    Cytuj
1 2 3 4 z 4  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum