Favore.plForumPozostałe tematy

Zabawka dla 4 latka

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zabawka dla 4 latka

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 3 4 5 6 7 z 7  
  • Ervin 19 mar 2011, 23:22
    Witajcie,

    jestem ojcem chrzestnym chłopca, który niedługo będzie kończył 4 lata. Chciałbym mu sprawdzić z tej okazji jakiś ekstra prezent. Myślałem nad jakimś wypasionym zestawem klocków, rowerkiem albo zestawem małego majsterkowicza.
    Nie wiem co sprawi takiemu dzieciakowi największą radochę. Chłopak jest bardzo żywy, garnie się do wszystkiego i wszystko go interesuje i nie jest wybredny. Ucieszy się pewnie z pierdoły, ale chciałbym mu sprawić wyjątkową radość.
    Proszę Was o pomoc, co kupić?
    Cytuj
  • Aubiergine 20 mar 2011, 0:50
    Przede wszystkim musisz podać budżet, bo bez tego trudno coś konretnego zaproponować. Zabawki dla kilkulatków to od kilku złotych do kilku tysięcy, o zgrozo przymrużenie oka
    Cytuj
  • Ervin 20 mar 2011, 1:49
    Hmmm... trudno powiedzieć, na drugie i trzecie urodziny nie dostał ode mnie nic wystrzałowego. Teraz chciałbym to jakoś nadrobić i nie mam jakiś specjalnych ograniczeń (oczywiście bez przesady). Powiedzmy, że bardziej zależy mi na czymś fajnym, co sprawi mu dużo radości. A zaakceptuję wydatek do 400zł, ale to maksimum. Też nie chcę kupować głupiej i głośnej zabawki, tylko coś bardziej edukacyjnego, co sprawi że chłopak będzie się dobrze bawił i przy okazji rozwijał.
    Cytuj
  • Ja80ja 20 mar 2011, 7:27
    400zł na prezent urodzinowy... ale czasy uśmiech
    Tak czy inaczej, ja zaproponowałbym ładne drewniane klocki, jakiś duży zestaw. Klocki zawsze rozwijają wyobraźnie i zabawa jest na wiele godzin.
    Np. takie:
    http://merlin.pl/Klocki-drewniane-100-elementow_Eichhorn,images_big,2,EI-2868.JPG
    albo jeszcze lepsza drewniana ciuchcia:

    Ze swoim budżetem spokojnie się zmieścisz a radocha dzieciaka będzie duża, chyba że już takie ma...
    Cytuj
  • Farrel 20 mar 2011, 10:04
    A ja gorąco polecam lego!
    Może być duplo, np. duże zoo:

    albo wypasiona ciuchcia:

    albo bardziej perspektywicznie, lego to normalne (nie duplo) np. remiza strażacka:

    Są też tańsze odpowiedniki, polskie Cobi i kilka producentów z Chin. Wiadomo, że jakość będzie gorsza, ale zabawa podobna a cena sporo niższa.
    Cytuj
  • Ferdynand 20 mar 2011, 12:57
    Eee, klocki są oklepane, może coś bardziej oryginalnego.
    My kupiliśmy swojej córeczce tablicę do pisania, rysowania i malowania.
    Coś podobnego do tej:

    Świetnie się sprawdza, można do niej podpinać kartki. Zabawa i edukacja w jednym. Nie zajmuje zbyt wiele miejsca i ładnie wygląda.
    Cytuj
  • kaziu 20 mar 2011, 15:12
    Na tablice przyjdzie jeszcze czas... w szkole język
    Cytuj
  • Hunny8 20 mar 2011, 15:46
    A zastanów się może nad jakimś dużym zestawem piaskoliny lub ciastoliny. Dla chłopaka to szcególnie piaskolina - wygląda jak cement (są też inne wersje w innych kolorach) i są zestawy do budowania dróg, chodników i bydynków (specjalne formy do cegieł i kostek brukowych). Są różne zestawy nawet z ludzikami - budowlańcami wyposażonymi w walce, młoty pneumatyczne i inny sprzęt przymrużenie oka Zabawa na długie godziny i na wiele razy, bo to nie wysycha i można uzywać wielokrotnie. Czasem się trochę nabrudzi, ale wszystko na mokro ładnie schodzi z każdej powierzchni.
    Nasz syn ma cos takiego:
    Cytuj
  • marsjanin 20 mar 2011, 19:38
    Kup mu elektrycznego quada! Na allegro znajdziesz za parę stówek. Wszystkim kolegom skoczy gul wielki uśmiech
    Cytuj
  • Lilijka 20 mar 2011, 22:50
    A ja widziałam bardzo fajny zestaw artystyczny - zbiór bardzo wielu róznych elementow (farby, pędzle, kredki, plastelina, formy, kartki, płótno, itd.), które wspierają dziecko w rozwijaniu talentów artystycznych. Sporo kosztują, ale też na długo starczają i zapewniają kreatywną zabawę na wiele sposobów.
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 7 z 7  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum