Favore.plForumPozostałe tematy

Zabawka dla 4 latka, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zabawka dla 4 latka

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 5 6 7 z 7  
  • aniechto 5 kwi 2013, 13:01
    Dzieci lubią bawić się w dorosłych, np. supermarket czy kuchnia
    Cytuj
  • ZoHaHa 17 kwi 2013, 20:42
    Może sterowany samochód? Te z chicco przynajmniej są mocne, bo inne zaczęły się sypać po pierwszym zderzeniu a te nawet przy naszym łobuzie są nie do zdarcia przymrużenie oka
    Cytuj
  • migo 17 kwi 2013, 21:32
    Zohaha odnośnie tego autka- czy ma jakieś głośne melodyjki?? Bo wygląda całkiem fajne, ale nie znoszę takich co głośno brzęczą. A właśnie szukam jakiegoś autka dla syna to może skorzystam z twojego pomysłu wielki uśmiech
    Cytuj
  • umelieli 29 kwi 2013, 15:08
    Dla dziecka w tym wieku warto wybierać [url=http://]zabawki[/url] które rozwijają wyobraźnię i uczą, ja ze swojej strony polecam serię czczu
    Cytuj
  • ZoHaHa 30 kwi 2013, 9:47
    migo napisał:Zohaha odnośnie tego autka- czy ma jakieś głośne melodyjki?? Bo wygląda całkiem fajne, ale nie znoszę takich co głośno brzęczą. A właśnie szukam jakiegoś autka dla syna to może skorzystam z twojego pomysłu wielki uśmiech
    Właśnie nie, wydaje dźwięki jazdy jak przeważnie sterowane samochody, nie ma głośnych melodyjek, też tego nie lubię (za dużo) bo potem mi tylko dzwoni w uszach przymrużenie oka Poza tym ma gumowe zderzaki wiec na pewno długo posłuży dzieciom.
    Cytuj
  • kafara 7 cze 2013, 13:02
    Ja polecam bardzo może nie edukacyjne ale zdrowotne, rowerek biegowy. Mamy z Chicco jest rewelacyjny, Profilowana kierownica jest naprawdę super sprawą!! wygląda tak.

    Cytuj
  • Caterina071 24 wrz 2013, 17:52
    A może coś z serii samochodów Hot Wheels? Mają fajne samochody wyścigowe wraz z torami magnetycznymi. Kosztują około 100 złotych, ale można też kupić taniej - znalazłam fajny [url=http://]sklep z tanimi zabawkami[/url] dla dzieci, gdzie mają naprawdę markowe produkty i to w okazyjnej cenie. przymrużenie oka
    Cytuj
  • abudabi 25 wrz 2013, 12:45
    Jeśli chodzi o zabawki edukacyjne, to dla czterolatka dobrą zabawką jest tablet dla dziecka. Nie jest to tania rzecz bo kosztuje około 350 zł. Jednak może zapewnić dziecku dużo zabawy, a przy tym nauki. System android pozwala instalować aplikacje na przykład nauka literek, cyferek czy malowanie. Mój synek posiada taki od 3 roku życia i uważam, że jest to super zabawka właśnie ze względów edukacyjnych.
    Cytuj
  • zott 23 paź 2013, 10:54
    Myślę, że fajnym pomysłem na prezent mogą być puzzle .
    Cytuj
  • Nowijka88 23 paź 2013, 12:45
    No nie wiem czy czterolatka zainteresują puzzle. Już lepsza będzie książeczka albo klocki
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum