Favore.plForumPozostałe tematy

Zakupy przez internet, co kupujecie?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zakupy przez internet, co kupujecie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 3 4 5 6 7 z 39  
  • lunetka 9 gru 2012, 23:54
    Ostatnio coraz częściej ludzie decydują się na korzystanie z zakupów przez sieć, wy też tak kupujecie? Jakie artykuły wybieracie?
    Ja kiedyś kupowałam tylko drobne rzeczy, drobiazgi na prezent, czy produkty, które w Polsce są trudno dostępne. Teraz, to już właściwie kupuję prawie wszystko , bo ostatnio tesco przekonało mnie nawet do zakupów spożywczych. Zastanawiam się tylko jeszcze nad kupowaniem ubrań przez internet. Boję się, że ciężko będzie z dopasowaniem rozmiaru i tak naprawdę w większości przypadków będzie się to kończyło zwrotami, a fajnych ciuchów w necie też coraz więcej. Macie jakieś doświadczenia w tym temacie?
    Cytuj
  • pistacja 13 gru 2012, 14:52
    Zakupy internetowe rozrosły się dosyć poważnie i ja również kupuję tak prawie wszystko, od ubrań poprzez kosmetyki. aż do żywności. To wygodny sposób robienia zakupów bez wychodzenia z domu, szczególnie dla takiego leniucha jak ja uśmiech.
    Cytuj
  • Marta30S 15 gru 2012, 17:42     (ostatnio zmieniony przez autora 15 gru 2012, 17:42, w całości zmieniany 1 raz)
    pistacja napisał:Zakupy internetowe rozrosły się dosyć poważnie i ja również kupuję tak prawie wszystko, od ubrań poprzez kosmetyki. aż do żywności. To wygodny sposób robienia zakupów bez wychodzenia z domu, szczególnie dla takiego leniucha jak ja uśmiech.
    Ja mam bardzo podobnie... - praktycznie kupuję już przez sieć większość rzeczy. A już na pewno te, które przez internet są tansze niż normalnie: zabawki dla dzieci, gry, książki, buty, sprzęt sportowy. Jedzenia chyba tylko nie za dużo, bo wciąż wygodniej mi skoczyć do sklepu na rogu.
    Cytuj
  • mogi2 21 gru 2012, 18:31
    Wiele rzeczy kupuję przez internet, ostatnio kupiłam aparat fotograficzny i parę rzeczy z drobnego sprzętu AGD
    Cytuj
  • malinkka 22 gru 2012, 13:31
    ja często korzystam z ofert zakupów grupowych. W tym roku udało mi się tam kupić wiele świątecznych prezentów.
    Cytuj
  • Maniuss 24 gru 2012, 12:01
    Generalnie staram sie unikać zakupów w sieci, a jeśli już muszę to wybieram tylko stuprocentowo sprawdzone sklepy i najlepiej zeby można było płacić za pobraniem albo prepaidem ala psc bo wtedy jest bezpieczniej, ostatnio chyba coś na merlinie kupowałem jeśli dobrze pamiętam
    Cytuj
  • sonique321 27 gru 2012, 14:56
    Zdecydowanie zaliczam się do osób robiących zakupy przez Internet. Do niedawna miałam jeszcze opory przed zakupami spożywczymi, wydawało, że to usługa dla burżujów...Przekonałam się i do nich. Korzystam z etesco i jestem bardzo zadowolonauśmiech Oczywiście buszuje po allegro, serwisach grupowych w stylu groupona klubach zakupowych w poszukiwaniu ciekawych ofert i promocji. Korzystam również z internetowych sklepów zamawiając produkty lub po prostu przeglądając je przed pójściem do normalnego sklepu.
    Cytuj
  • pati09 27 gru 2012, 23:29
    Dla mnie kupowanie przez internet to duże ułatwienie. Mam mało czasu na chodzenie po sklepach więc korzystam z różnego rodzaju takich zakupów on-line, a zwłaszcza zakupów grupowych. Sporo zaoszczędzę w taki sposób, a zawsze znajdę tam ciekawe i oryginalne oferty.
    Cytuj
  • domowadama 7 sty 2013, 8:11
    jak jużkupuję coś w sieci to najczęściej wybieram coś z biżuterii
    Cytuj
  • zlotyklos 7 sty 2013, 22:13
    przyznam, że coraz więcej, bo tak mi jest wygodniej, no i też w sieci mogę kupić rzeczy, których nie można dostać w zwykłym sklepie. Macie rację, że kluby zakupowe są bardzo fajnym rozwiązaniem, moim odkryciem jest stilago. Sporo fajnych ubrań i dodatków.
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 7 z 39  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Poprzednia: fotki psów