Favore.plForumPozostałe tematy

Zakupy przez internet, co kupujecie?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zakupy przez internet, co kupujecie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy  1 2 3 4 5 6 7 8 9 z 39  
  • VictoriaB 22 sty 2013, 13:43     (ostatnio zmieniony przez autora 22 sty 2013, 13:43, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja już byłam na naratach z Gruponu - w cenę z kupownu wchodził nocleg ze śniadaniem i karnet na najbliższy wyciąg - byliśmy całą rodzinką uśmiech , Z zimowych zakupów to przez net kupiłm sprzet dla syna - rośnie cały czas, więc nie opłaca się kupować nowego sprząetu, dlatego wyszperałam używane narty uśmiech jeśli za rok będą za małe - to je sprzedam uśmiech
    Cytuj
  • malinkka 22 sty 2013, 15:56
    ja właśnie dziś zdecydowałam się na zimowe szaleństwo w Słowackich Tatrach. Ofertę znalazłam na Gruperze uśmiech
    Cytuj
  • meg-an 23 sty 2013, 14:28
    Ja byłam na spływie kajakowym, kupionym na Grouponie - wrażenia świetne, miejsce i wyżywienie super uśmiech Z kolei moi rodzice wykupili pobyt weekendowy w Ciechocinku z pakietem spa na Gruperze - też bardzo zadowoleni, więc myślę że warto korzystać z takich ofert uśmiech
    A w internecie korzystam jeszcze z allegro - kupuję książki, ubrania i prezenty dla bliskich.

    Cytuj
  • MartynKa79 23 sty 2013, 17:23
    Najczęściej kupuję ciuchy
    Cytuj
  • oxytocin 23 sty 2013, 18:04
    Uwielbiam empady i wszelakiego typu wypieki i środki ziołowe z www.tast.pl
    Tańsze ceny, niż w normalnym sklepie, a produkty naprawdę wysokiej jakości !
    Cytuj
  • lunetka 23 sty 2013, 21:29
    A ja też ostatnio śledzę oferty wyjazdów zimowych, bo można trafić na wielkie promocje. Tylko trochę się boję, żeby nie trafić na jakąś lipę. Jest coś takiego jak sprawdzeni sprzedawcy? Czy jakieś rekomendowane, pewne oferty?
    Przełamałam się też do kupowania ciuchów. Zamówiłam już 3 rzeczy i póki co nie było problemów z rozmiarami, więc pewnie będę to robić dalej. Ostatnio też szaleję i zamawiam zakupy przez smartfona wielki uśmiech Póki co tylko spożywcze z tesco, bo nie widziałam jeszcze innej dobrze przystosowanej mobilnej przez którą można by sprawnie zrobić zakupy. Jak ktoś coś może polecić, to chętnie skorzystam.
    Cytuj
  • malinkka 24 sty 2013, 18:04
    lunetka napisał:A ja też ostatnio śledzę oferty wyjazdów zimowych, bo można trafić na wielkie promocje. Tylko trochę się boję, żeby nie trafić na jakąś lipę. Jest coś takiego jak sprawdzeni sprzedawcy? Czy jakieś rekomendowane, pewne oferty?
    Przełamałam się też do kupowania ciuchów. Zamówiłam już 3 rzeczy i póki co nie było problemów z rozmiarami, więc pewnie będę to robić dalej. Ostatnio też szaleję i zamawiam zakupy przez smartfona wielki uśmiech Póki co tylko spożywcze z tesco, bo nie widziałam jeszcze innej dobrze przystosowanej mobilnej przez którą można by sprawnie zrobić zakupy. Jak ktoś coś może polecić, to chętnie skorzystam.
    Jeśli chodzi o Grupera i ich oferty wyjazdowe to z pewnością wszystko jest sprawdzane. Moi znajomi byli na takim wyjezdzie na narty już dwa lata z rzędu i są bardzo zadowoleni!
    Cytuj
  • pati09 26 sty 2013, 19:05
    Ja również byłam na wyjeździe razem z rodziną, a ofertę znaleźliśmy właśnie na Gruperze. Wszystko sprawdziliśmy, poczytaliśmy opinie i okazało się w porządku. Wyjazd bardzo nam się udał, a i przy okazji zaoszczędziliśmy trochę pieniędzy.
    Cytuj
  • eureka_ka 28 sty 2013, 9:48
    Ja przez internet kupuję rzeczy, których nie muszę przymierzyć ani dokładnie obejrzeć przed zakupem.
    Czasem robię wyjątek dla ubrań z UK, ale można tam znaleźć rzeczy w takich cenach, że nawet jeśli nie będą pasować, to niewielka strata (albo można odsprzedać komuś znajomemu za kilka złotych).

    Cytuj
  • malinkka 28 sty 2013, 12:29
    pati09 napisał:Ja również byłam na wyjeździe razem z rodziną, a ofertę znaleźliśmy właśnie na Gruperze. Wszystko sprawdziliśmy, poczytaliśmy opinie i okazało się w porządku. Wyjazd bardzo nam się udał, a i przy okazji zaoszczędziliśmy trochę pieniędzy.
    Może i ja się skuszę na taki wypad w tym roku uśmiech Planuję urlop za niecały miesiąc więc muszę przyjrzeć się bliżej ofertom Grupera przymrużenie oka
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Poprzednia: fotki psów