Favore.plForumPozostałe tematy

Zakupy przez internet, co kupujecie?, strona 24

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zakupy przez internet, co kupujecie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • 23 lis 2014, 20:32
    Kurcze chyba prawie wszystko. Nieznosze chodzić po sklepach.. Nawet drukowanie załatwiam online i swoją drogą polecam język
    Cytuj
  • trinity82 27 lis 2014, 16:26
    My teraz robimy remont w mieszkaniu i będziemy mieli podwieszane sufity, mamy dość małe mieszkanie, więc zastanawiamy się by zrobić takie głośniki sufitowe ([url=http://...]link http://www.poweraudio.pl/monacor-edl-10-glosnik-sufitowy-p-1445.html[/url]) bo niestety nic innego nie zmieścimy, a lubimy oglądać filmy i zależy nam na lepszym dżwięku niż ten z TV smutny
    Cytuj
  • Marika1987 28 lis 2014, 15:29
    Zasłony i ozdoby okna, w internecie mnóstwo inspiracji, a ostatnio znalazłam super sklep z niesamowitymi, satynowymi zasłonami! uśmiech
    Cytuj
  • Leon99 28 lis 2014, 22:08
    A ja sie pochwale - ostatnio kupilem sam sobie na prezentjęzyk taki o to zegarek: Adidas ADH2789
    Przyznam, ze superprzebiegły no i oczywiscie o kilkadziesiat zlotych taniej, niz w normalnym sklepie.

    Pozdrawiam!
    Cytuj
  • Readytofly 29 lis 2014, 9:17     (ostatnio zmieniony przez autora 29 lis 2014, 9:17, w całości zmieniany 1 raz)
    Zkaupy przez internet jak najbardziej. W sieci teraz jest już praktycznie wszystko, co da się tylko przetransportować. Nawet i zwierzęta można kupić, chociaż to bardziej na zasadzie ogłoszeń i z odbiorem osobistym. Co mnie zdziwiło, to ilość różnych maszyn rolniczych jak taka prasa mimośrodowa. Dzięki temu o wiele łatwiej jest znaleźć jakieś ciekawe produkty, które często po prostu nie są już produkowane.
    Cytuj
  • koonik 4 gru 2014, 14:41
    głównie książki, bo przynajmniej co do nich mam pewność, że będą pasować
    Cytuj
  • Ecia 8 gru 2014, 23:10
    Ja kupuję strasznie dużo na necie, prawie większość rzeczy przymrużenie oka począwszy od karmy dla psa, a kończąc na prezentach itp przymrużenie oka
    Cytuj
  • esmeralda93 16 gru 2014, 14:10
    Ja ostatnio znalazlam swietny sklep internetowy. Jest tam super wybor butow. W kolekcji Celebrity sa fajne szpilki na Sylwestra
    Cytuj
  • pistacja 17 gru 2014, 11:56
    Ja odwiedzam bardzo różne sklepy w sieci. Chyba nawet nie mam swoich ulubionych.
    Cytuj
  • VictoriaB 18 gru 2014, 13:18     (ostatnio zmieniony przez autora 4 sty 2015, 14:22, w całości zmieniany 1 raz)
    Co kupuję? Kosmetyki, książki, rtv/agd, rzadziej ciuchy, a na pewno nie bieliznę. Dodatki do domu, tez zdarza mi sie kupowac przez neta, ostatni zakup to: [url=https://sprzedajemy.pl/temat/ozdoby+z+szyszek]ozdoby z szyszek[/url] - ręcznie robione. Ja za grosz nie mam talentu do prac manualnych, a tak przynajmniej moge poudawać, ze mam swoje własnoręcznie robione ozdoby.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Poprzednia: fotki psów