Favore.plForumPozostałe tematy

Zakupy przez internet, co kupujecie?, strona 30

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zakupy przez internet, co kupujecie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • lotny 23 cze 2015, 16:18
    otojestkasia napisał:A tam, i tak najbardziej to się opłaca kupować na allegro a nie w sklepach internetowych przymrużenie oka Licytacje to chyba najlepsze źródło wszystkich rzeczy jakie mam, za parę złotych można kupić wiele rzeczy. Problem stanowi tylko kwestia tego, żeby wygrać w takiej aukcji przymrużenie oka
    Czy ja wiem czy to stanowi problem... Wszystko zależy jakie narzędzia się ma / jakie narzędzia się zna. Ja używam snajpera i chyba ani razu jeszcze nie zdarzylo mi się przegrać.
    Cytuj
  • luna634 22 sie 2015, 18:29
    Zakupy w sieci to cos co lubię uśmiech I znalazłam świetny sklep w którym mozna kupić akcesoria kuchenne miedzy innymi uśmiech Asortyment jest bardzo rozbudowany uśmiech A dostawy, z tego co czytałam są bardzo szybkie.
    Cytuj
  • lunatyczka 28 sie 2015, 8:52
    Ostatnio widziałam sklep z cygarami. Szukałam prezentu dla taty i mysle, ze takie dobre gatunkowo cygara byłyby dla niego idealnym prezentem
    Cytuj
  • Hobito9 2 wrz 2015, 16:59
    Ubrania, sprzęt AGD. I książki uśmiech
    Cytuj
  • zagubiona 14 wrz 2015, 16:02
    Kupowałam już przez internet parę rzeczy w tym książki. Ale ostatnio znalazłam stronę która mnie zainteresowała.
    Zastanawiam się nad takim sterownikiem ciepła w sypialni, gdzie szczególnie w nocy nie musi być za ciepło. Muszę znaleźć jakiegoś fachowca, samej trudno podjąć decyzję.
    Cytuj
  • nunk80 16 wrz 2015, 15:11
    Ja nie robię zakupów w niecie. Wolę tradycyjne
    Cytuj
  • Leon99 19 wrz 2015, 15:25
    No a powiedzcie mi, gdzie mozna w normalnym sklepie kupic np brykieciarki?język tylko w necie mozna takie atrakcje znalezc, prawda?przebiegły
    Cytuj
  • pistacja 21 wrz 2015, 11:42
    Hmm, wydaje mi się, że tego typu rzeczy kupuje się w sklepach takich jak Obi czy Castorama.
    Cytuj
  • Mysz77 22 wrz 2015, 10:15     (ostatnio zmieniony przez autora 24 wrz 2015, 15:18, w całości zmieniany 2 razy)
    Ja ostatnio kupiłam tutaj kamizelkę odblaskową dla dziecka uśmiech http://kamizelkaodblaskowa.com.pl/
    Cytuj
  • nina_ky 25 wrz 2015, 9:25
    pistacja napisał:Hmm, wydaje mi się, że tego typu rzeczy kupuje się w sklepach takich jak Obi czy Castorama.
    Też mi się tak wydaję. Na pewno u Ciebie mieście znajdzie się tego typu market budowlany, gdzie to znajdziesz.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Poprzednia: fotki psów